Jak se otvírá urna?

Od: Datum: 14.07.14 23:20 odpovědí: 5 změna: 06.08.14 22:46

Ahoj. Budu muset splnit bráchovo přání a rozsypat jeho popel tam, kde má už maminku a kamaráda. Jen nevím, jak se otvírá urna s popelem? Dělal to už někdo, nebo to aspoň viděl? Nějak se do toho nemůžu nahrnout. A na místě toho rozsypu to nechci páčit na blint. Dík, že nějak poradíte. Ahoj.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.07.14 23:49

Ahoj. Nemohu nabídnout svoji vlastní zkušenost, ale odpověď jsem na Vaši otázku našla na netu. Přikládám odkaz. V každém případě by Vám s tím mohli pomoci v pohřební službě. Ale mrkněte, zda nepomůže toto:

http://poradna.pohreb.cz/osta…zku-jak-co-nejstrneji-otevrit

Ohodnoceno: 1x

Od: ivik®
Datum: 15.07.14 07:22

Nevím to určitě, ale stejně byste měl rozsypání popela nahlásit správci hřbitova ( pokud to budete rozsypávat tam) a on by vám mohl být nápomocen.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 15.07.14 20:25

Jak se otevírá urna? Úplně normálně. Není zapečetěná a nedobytná. Ale je hodně těžká...

Datum: 16.07.14 00:39

humbucker. Také mě takový úkol čeká. Byla mi doporučena flexa.

Datum: 06.08.14 22:46

Ahoj. Tak dámy, dnes jsem splnil přání mého bráchy a umístil jsem jeho popel na místo, kde si přál ho mít. Tu pikslu jsem otevřel podle toho návodu z odkazu. Pilkou říznul pod okrajem a širším dlátem rozlomil zalepený deklík. Docela to šlo. Ani na rozptylové loučce nebyly žádné potíže. Sešli jsme se tam s kluky a snachou s vnučkou a proběhlo to dobře. A to zato chtěli pohřebáci 4350 Kč. Dokonce přestalo pršet jako z konve. Taky jsem klukům připomněl, kam konkrétně budu chtít taky rozptýlit. Kdyby všechno probíhalo takhle jednoduše. Přeji příjemný a dlouhý život. Hlavně zdravíčko. Ahoj.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.