Jaký plat očekávat?

Od: Datum: 14.07.14 10:19 odpovědí: 5 změna: 14.07.14 17:10

Ahoj,

jsem elektronik-programátor. Programuju PIC v ASM, navrhuji dps a diagnustikuju vady na zdravotnických elektronických přístrojích. Je mi 26 a na uvedené pozici dělám 5 let. Nyní mám pocit, že je třeba změnit firmu. Prostě už je to moc velkej stereotip a cejtim, že těžce prokrastinuju a práce mě už ničím nenaplňuje. Mám pocit, že ve svém oboru jsem opravdu fundovanej odborník a neznám nikoho, kdo je v elektronice tak sběhlej jako já. Opravdu elektronice rozumím dokonale, takže mohu pracovat v podstatě na jakmkoliv zařízení. Co neumím, jsem schopnej se ve velmi krátkém čase naučit a v současnosti se věnuju C++ jako samouk.

Toť popis mých dovedností, a teď k jádru otázky. Jakou pozici bych měl se svými znalostmi hledat? A jaký plat očekávat tady v Ostravě, případně v Polsku nebo v Německu? A je o lidi jako já vůbec zájem?

Děkuji za rady. :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: paw®
Datum: 14.07.14 10:23

Z hlediska zajmu doporucuju portal jobs.cz . Inzeraty zde bud projit nebo vystavit svuj profil a uvidite, jestli se nekdo chytne. Tolik k praci v CR. Pokud jste tak dobry, tak ocekavejte plat, jaky mate nyni, jestli s ebudete hlasit na stejnou pozici.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.07.14 10:25

Jste zdravě sebevědomý ...zkuste své odbornosti a vědomosti nabídnout na místech k tomu určených ... nabídka zaměstnání a uvidíte na kolik vaše schopnosti ocení .Možná byste se uplatnil někde ve vývojovém středisku ...kdo ví?,

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 14.07.14 10:33
avatar

Dobrý den, pokud vím, tak v Německu se stále řeší problém, že v oblasti IT zaspalo. Tak tam specialisty v tomto oboru potřebují - potřebují je obecně, ale nevím, zda v oboru zdravotnictví.

To už by bylo na Vás si to zjistit nebo se přeučit. A o výši platu bych se v Německu nebál. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.07.14 12:50

s tvým sebevědomím bych pod 100 k měsíčně nešel...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.07.14 17:10
avatar

Plat je dán pouze ve státní správě podle toho, do jaké třídy zaměstnavatel zařadil tu kterou pozici. V soukromém sektoru budete pobírat takovou mzdu, jakou si se zaměstnavatelem sjednáte.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.