Alarm palalyzer a.p

Od: Datum: 13.07.14 12:28 odpovědí: 3 změna: 13.07.14 16:29

Soused invalida chůze za pomoci hole těžko obratný, má někdo typ na nějaký obraný prvek na invalidní hůl pro sebeobranu


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: cobrak*
Datum: 13.07.14 12:30

Myslím si, že jakýkoliv obranný prostředek bude pachatelem zneužit proti invalidovi, protože pachatel takového člověka snadno odzbrojí. Myslím si, že nejlepší by bylo, kdyby u sebe tento člověk nenosil větší finanční obnos a nechodil do míst, kde napadení hrozí a kdyby už se něco takového stalo, tak, aby prostě u sebe nic neměl a nemohl o nic přijít.

Ohodnoceno: 6x
 
Datum: 13.07.14 12:37
avatar

Cobrak - *palec* k tomu už podle mě není co dodat. Každý by si měl uvědomit své možnosti a tomu přizpůsobit své jednání.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.07.14 16:29
avatar

Naprosto souhlasím s Cobrakem. Nedávno jsem tady vyprávěla, jak nás napadl dost velký pes, kterého jsem zvládla. Protože ho často potkáváme, velmi vážně jsem uvažovala o paralyzeru. Nakonec jsem si v OBI koupila za 100 kč osobní alarm.http://gadgets.heureka.cz/osobni-alarm-bodyguard-3/ Něco takového. Věřím, že když budu rychlá a natáhnu ruku proti psovi, nějakých 95 decibelů a překvapení psa zažene. Jen, kdyby k tomu došlo, musím být velice rychlá a zručná. Uvědomuji si, že je to spíše pro můj dobrý pocit, než pro opravdový účinek.*hej* Obávám se, že pomalý a nešikovný člověk, s holí v ruce, toho nebude schopen. KdYž poklikáte, najdete taková a podobná zařízení. Je jich plný web. Jen jestli to starý pán bude schopen rychle použít. *plac* Tohle je hrozná doba!

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.