Kolik peněz za koncert?

Od: Datum: 20.11.12 15:26 odpovědí: 6 změna: 20.11.12 19:41

Brej den,kolik myslíte že asi dostávaji průměrně hudeb.kapely peněz z koncertu? pruměr kapela která vystupuje v cz/sk např: 1za týden :D třeba kapela jako koblížci,rybičky 48,nebo ták...? Hrozně mě to zajímá,spracovávám hudební blog a netušim...


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: cockpunk*
Datum: 20.11.12 15:48

Když zajdeš na jejich stránky, určitě tam mají nějaký konatkt buď přímo na sebe nebo spíš většinou na manažera. Napiš mail a zeptej se myslím že by ti měli říct kolik si vezmou. Když ne, napiš jim znovu a zahraj to tak jako že máš v plánu pořádat nějakej koncert a potřebuješ vědět kolik berou.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.11.12 16:52
avatar

ano ano, to by bylo nejlepší. Ale ať ti někdo, kdo umí česky, zkontroluje tvé psaní. Tolik chyb chceš nasekat v i blugu? *plac*

doplněno 20.11.12 16:52:

Překlep- v blogu

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.11.12 18:58
avatar

Tento nápad nepovažuji za rozumný. Podle mne je lepší sdělit manažerovi skupiny, že píšete hudebně zaměřený blog, a že Vás zajímá i finanční stránka koncertů.

Text e-mailu si nechte zkontrolovat, měl by být bez chyb (stejně jako texty v blogu). Touto cestou se můžete dozvědět, jaké jsou náklady na uspořádání koncertu, i to, ce vše je potřeba do nich započíst.

Odměna vystupujícím bude (pravděpodobně) nejnižší položkou.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mlok*
Datum: 20.11.12 18:25

Za tu zlodějskou cenu,co stojí lístky na koncerty mají známé kapely takový peníz,že se to normálnímu člověku ani nezdá.Stačí si zpočítat,kolik je cena lístku krát počet diváků.Ještě krát počet dní trvání koncertu.A ještě se k tomu přiživí spousta dalších vychytrálků.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ladaadal*
Datum: 20.11.12 19:41

Mlok, je vidět, že o tom absolutně nic nevíš, tak tady nerozšiřuj krávoviny. Umíš si představit, jaká je kolem toho režie? Prostory, úřady, výroba a distribuce všech souvisejících materiálů, lidi kolem kapely, co makaj jak černý, manažerstvo, OSA...dalo by se pokračovat, ale věř, že z lístků má kapela minimum.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: buss
Datum: 20.11.12 19:36

Dostanou tolik, o kolik si řeknou a kolik je ten, kdo je pozval/angažoval ochoten zaplatit. Nabídka - poptávka. Takže si je pozvat a domlouvat.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.