Psychické týrání?

Od: Datum: 11.07.14 13:25 odpovědí: 4 změna: 11.07.14 16:01
Jak poznám že jsem obětí domácího násilí? Kde je ta hranice, kdy už se dá říct že rodič/dospělý člověk týrá dít!/v mém případě teenagera? Já se tak totiž cítím čím dál tím víc.. a tak by mě to zajímalo..
Potřeboval/a bych si o tom s někým promluvit a tak prosím, jestli se najde nějaká ochotná duše tak at mi napíše sem: anonyme000@seznam.cz děkuju moc.

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ruze®
Datum: 11.07.14 13:57
avatar

A jakpak tě teenegre týrají? Klidně to tu napiš,víc hlav,víc rad.Však jsi anonymní,tak o co jde?

Ohodnoceno: 1x
 
Od: hop®
Datum: 11.07.14 14:14
avatar

Klidně se svěř zde. Pokud Tě rodiče bezdůvodně bijí, je to týrání. Pokud po Tobě chtějí, aby sis uklidila svůj pokojíček, tak to týrání není. To jen orientačně... ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.07.14 15:46
avatar

Nadpis zní ,,psychické,,. Víte, ono ta psychická nepohoda je také někdy o tom, že s mladým, citlivým člověkem rodiče nemluví hezky, utrhují se na něj, dobírají si ho, řvou na něj. Mnohdy s ním třeba ani nemluví, ignorují ho, a to teen. neví, co má dělat, nebo co udělal, řekl špatně, nebo jestli to je kvůli škole atd.. Někdy rodiče dítě třeba ani nechtěli a nese se to celým životem /nebo jenom matka, otec/ nebo je to dítě rozčiluje, něco nebo někoho špatného jim připomíná. Není pravda, že rodičovská láska je bezvýhradná. Jsou rodiče, kteří své dítě nemají rádi. Myslím, že je dost případů, kdy rodiče své dítě utýrali, což asi není tento případ. Ale psychické strádání,rána na duši, právě že není na první pohled vidět, přesto kolikrát človíčka bolí víc, než když dostane přes zadek.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 11.07.14 16:01
avatar

Pravdu díš. Já měl v blízké rodině matku, která když s dcerou v čemkoli nesouhlasila, tak argumentovala její pubertou. To bylo takové právo veta. Prostě holka má pubertu a hotovo. Přitom se holka chovala v celku rozumně.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.