Dovolená Lipno

Od: Datum: 10.07.14 20:03 odpovědí: 3 změna: 12.07.14 14:05

Dobrý den, jsme parta 19-26 let, a máme v plánu jet na dovolenou na Lipno- caravan kemp horní planá, má někdo nějaké zkušenosti nebo názory. Díky.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.07.14 07:01
avatar

Pokud nezapomenete doma peníze, kytaru a dobrou náladu, myslím, že vám nebude chybět nic.

Jedinou podmínkou, ale důležitou, je pěkné počasí. Na Lipně, když se dá do deště, tak lije týden a z krásné krajiny je bláto.

Byli jsme na Lipně pod stanem 5 x, v Černé v Pošumaví, vždy stejné místo, kemp Olšina. 4 x nádhera - kolem prima lidé, nádherné počasí, letní kino, lodičky, vodní šlapadla, koupání dosyta, nic nám nechybělo.

5. rok lilo. Nepršelo, doslova to bylo, jako když se na rybníku zvedne stavidlo. Nešlo dělat vůbec nic. Jen rychle na záchod a zase dovnitř. Stan - maličké áčko. Jediná zábava byly karty a sex. Ani číst se nedalo, ve stanu bylo takové příšeří. Vše navlhlo, do stanu začalo zatékat.

Pak mi manžel řekl, zda bych neuvařila vajíčka. Vařila jsem je na plynovém vařiči, samozřejmě, ve stanu. Najednou on nějak hodil nohou a vejce s vařící vodou skončily v našich spacácích. *smich* Už jsem na nic nečekala, otevřela kufr auta, ve stanu začala sbírat do náručí všechno, co tam bylo a bez balení to strkala do auta. Už to dál nešlo. Mokli jsme tam 4 dny, víc se nedalo vydržet, tak hurá domů.

Tak vám přeji, aby se hlavně vydařilo počasí. Ostatní přijde samo. Pěknou dovolenou. *slunce* Jaga.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 12.07.14 12:06

Babčo. V kterém roce jsi tam byla? Předpokládám, že tak před dvaceti lety. Jo, to jsme tam taky jezdili a bylo to tam takové, jak popisuješ. Dnes je to všechno jinak. Je tam plno vyžití i při špatném počasí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ivik®
Datum: 12.07.14 14:05
avatar

Kamarád tam byl loni s rodinou,dva dospělí a 4 děti prý super.Akorát šílená drahota za všechno:(

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.