Název destinace podle popisu?

Od: Datum: 10.07.14 19:42 odpovědí: 8 změna: 10.07.14 21:12

Dobrý den,

jednou jsem viděl nějaké foto, které mě opravdu hodně zaujalo. Bohužel nemám k němu žádné informace, jen vám popíšu, co tam bylo.

Zkrátka - byly to kopce. Ale ne jen tak ledajaké kopce. Byly tam tisíce domečků, které byly namačkané na sebe a ve kterých se normálně bydlelo. Kdybych tam bydlel já, říkal jsem si, že bych měl problém do toho svého trefit :D Zkrátka byly to maličké chatičky a bylo jich tam opravdu velká spousta, u sebe, někteří měli dokonce dvorek na střeše něčí chaty atd... ta fotka mě opravdu okouzlila, ale nemám tušení, kde to mohlo být.

Na fotkách byli většinou lidé snědé pleti.

Za jakékoliv nápady nebo tipy mockrát díky :)

Pěkný den!

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: fiser22*
Datum: 10.07.14 19:47

Dobrý den, bydlím někde v galaxii Mléčná dráha, nevíte kde? - asi tak nějak stejně přesný popis .) :D Takhle se bydlí prakticky kdekoliv u rovníku v Africe, Indii, Thajsku, Brazílii, atd kde jsou chudší lidé na malém prostoru tudíž se musí vměstnat jak jen to jde

Ohodnoceno: 0x

Od: internat
Datum: 10.07.14 21:11

Já vím, bohužel jiný popis nemám... Ale otázka už je vyřešená, takže to nebylo asi tak špatné :)

Datum: 10.07.14 19:49
Peru-Lima?
Ohodnoceno: 3x

Datum: 10.07.14 21:10
Datum: 10.07.14 19:51
Ohodnoceno: 2x

Datum: 10.07.14 21:11

Zdravím :)

Díky za tipy, ale např. i to modré město je něco hodně specifického a určitě bych vám o tom řekl, že to bylo modré :)

Nicméně otázka je již vyřešena, přesto děkuji :)

Datum: 10.07.14 20:49

Navštívil jsem podobnou vesničku na Rhodosu, jmenovala se Asklipio

http://traveloven.com/wp-cont…13/04/Rhodes-Photography5.jpg

Ohodnoceno: 2x

Datum: 10.07.14 21:12

Vypadá zajimavě, ale není to ono :) Bylo to daaaleko větší a rozlehlejší :)

Nicméně otázka je již vyřešena, každopádně děkuji ! :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.