Užití léku proti bolesti u řidiče

Od: Datum: 10.07.14 16:38 odpovědí: 2 změna: 10.07.14 17:45

Dobrý den všem. Jak je to s hladinou detekování "drog" ve slinách - v moči. Tou drogou myslím lék proti bolesti Korylan (obsahuje kodein který metabolizuje na morfin) Kontrolují často řidiče na drogy?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.07.14 16:47
avatar
Pokud v příbalovém letáku není napsáno, že by se nemělo řídit, neměl by to být problém. Množství bude nepatrné a nejspíše nezjistitelné. Kontrolu na drogy jsem ještě nezažil asi kontrolují jak kde :)
Ohodnoceno: 0x
 
Od: zztop*
Datum: 10.07.14 17:45

Zajímavé téma. Mě napadlo jaký bych já taky mohl mít problém když zobu například Rivotril, Lyricu, Coaxil, Valdoxan a ještě cosi co začíná nějak Avto. No a občas při bolestech přidám například ibalgin. Jo a ještě pravidelně zobu milurit a diclofenac.

Je pravdou, že po kombinaci těch léků nikam nejedu (některé jsou jen na noc), ale při čtení tématu vystává otázka co by kdyby. Přece jenom to v krvi chvíli bude.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.