Masérna - úřady, podmínky

Od: Datum: 10.07.14 09:14 odpovědí: 3 změna: 10.07.14 17:30

Dobrý den,

prosím jaké jsou aktuální podmínky, které je potřeba splnit pro povolení provozování masérny?

Úřady, podmínky, povolení a spojené náklady.

Ideálně kdyby situaci popsal někdo, kdo v poslední době masérnu zařizoval.

Děkuji!

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mmm*
Datum: 10.07.14 10:48

Popíšu jak jsem to měla já. Pronajala jsem si masérnu ve sportovním centru kde už před tím masáže provozovány byly, takže povolení na tuto místnost už jsem nepotřebovala. Pak jsem si zašla na hygienu, aby mi řekli co potřebují oni. Chtěli žádost a hygienický / provozní / řád. Za to se neplatí nic. Jakmile jsem dostala z hygiemy povolení, tak jsem nakoupila prostěradla, ručníky a oleje a už jsem makala .

Mimo to jsem teda musela zajít na živnostňák nahlásit adresu provozovny. Toť vše.

Jestli jste začátečník, tak musíte zajít ještě na zdravotní a sociální.

Ohodnoceno: 0x

Od: vladik*
Datum: 10.07.14 10:52

Díky mmm :)

Hasiče nemusím?
Předtím byla v místnosti provozována kosmetika, takže prsotory jako takové jsou pro tyto účely vedeny.
Zdravotní a sociální si řeším jinak přes svoji firmu, takže to mi odpadá. :)

Od: mmm*
Datum: 10.07.14 17:30

Já myslím, že snad ne, když je to tam zkolaudovaný na kosmetiku. Aspoň po mě to nikdo nechtěl.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.