Název písně či interpreta

Od: Datum: 09.07.14 00:11 odpovědí: 7 změna: 09.07.14 14:29

Zdravím,

asi to bude k ničemu, ale i tak to zkusím. Nedávno jsem viděla na TV Rebel písničku - byla starší, černobílá, zpívali tam dva chlapy - jeden měl dlouhé vlasy (pokud si dobře pamatuji), byla pomalejší, trochu chraplavější hlasy, hráli při tom na kytary - asi elektrické, a seděli. Bohužel mě teď nenapadá žádné slovo ani melodie z této písně, ale je známá. Asi se podle mých instrukcí nikdo nevzpomeme, ale třeba se najde někdo, kdo zná dobře videoklipy k písním.

Předem děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: sharon
Datum: 09.07.14 00:21

PS: ještě jsem zapomněla, že byla anglicky zpívaná

Od: lmgify
Datum: 09.07.14 00:37

Puvodne jsem chtel napsat The Everly Brothers, ale ti to asi nebudou, takze ti asi nezbyde nic jineho, nez se zeptat na TV Rebel. Treba ti ochotny moderator posle seznam pisnicek, ktere vysilali. Že by to bylo v poradu Classic Rock (archiv)?

Ohodnoceno: 0x

Od: ben®
Datum: 09.07.14 01:16

Dobrý den, tak, já zkusím přispět touto nahrávkou. Zdravím!

doplněno 09.07.14 19:03:

Nemáte zač. Hlavně, že se Vám líbí i tato písnička.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 09.07.14 14:29
Neni to siceona, ale taky ji znam, libi se mi a nevedela jsem, kdo ji zpiva. Takze take dkuji. Dve mouchy jednou ranou. :)
Datum: 09.07.14 12:46

Ja bych zkusil: Extreme - More Than Words

Zkus si to najít a poslechni jestli je to ona.

Ohodnoceno: 2x

Od: lmgify
Datum: 09.07.14 12:57

Placnu to sem, at to lidi nemusi hledat:

Ohodnoceno: 0x

Datum: 09.07.14 14:27
Jo, to je ona. Dekuji moc. :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.