Rybářský prut?

Od: Datum: 05.07.14 18:28 odpovědí: 4 změna: 12.08.14 14:19

Můj muž je rybář.Chci mu koupit prut.Teleskopický,na kapry,3,90cm.Aby daleko dohodil.V cenové relaci 1700 až 1800.Po internetu.Ví někdo jaký a kde?Předem moc děkuji za tip.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.07.14 19:51

No, víte ono to není jen tak. Raději mu řekněte, že mu přispějete na nový prut. Veřte mi... a pak teprve bude spokojenost na obou stranách.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 12.08.14 14:19

Přesně.! Kupovat chlapovi "nádobíčko" se nemusí vyplatit.! Radši mu dejte příspěvek a ať si vybere sám. Vyhnete se tím

případnému budoucímu osočení..., že "Te Tvůj prut stojí za ho.w.o.".!

Tak bacha.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 06.07.14 08:01

Já si myslím, sama jsem dlouhá léta rybařila, že prut by si měl váš muž vybrat sám. Možná, že už má nějaký odzkoušený, okoukaný a záviděný chlapům u vody. Potřebuje si ho vzít do ruky, potěžkat, pošvihat si s ním, prožít si nakupování. Nějak to vymyslete, aby už návštěva obchodu byla překvapením. Jinak by se mohlo stát, že budete zklamaní jeden víc jak druhý. Je to jako kupovat boty bez předešlé konzultace a vyzkoušení. ;) Na chviličku se mi zastavil dech, když jsem si vzpomněla na pocit prutu v ruce. A ucítila jsem, jak voní voda.

Ohodnoceno: 2x

Od: jendyss
Datum: 12.08.14 14:10

Určitě bude lepší když si koupí prut sám, nebo zkuste nějak nenápadně vyzjistit jaký prut by se mu líbil, třeba od jeho kolegů rybářů. Pak budete mít jistotu, že se koupí prutu nespletete.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.