Neuznali reklamaci

Od: Datum: 05.07.14 20:46 odpovědí: 5 změna: 06.07.14 21:06

Dobry den chtela sem se zeptat dali sme reklamovat retizek.Bylo nam receno ze reklamaci neuznaji ze to bylo zniceno tahanim,retizek sme koupily 4 lety dceri tak by mel snad neco vydrzet.Je to 2 mesice co sme ho odnesli reklamovat a stale se nikdo neozval.Co mame delat dal.Dekuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ijeo
Datum: 05.07.14 20:56

Řetízek byl z vlasce a korálků nebo ze zlata? Kde a kdy jste ho koupili, kde reklamovali... Vy píšete, že reklamaci neuznají - tedy moc nechápu, zd amáte řetízek u sebe nebo kde, sepsali jste reklamaci, napsali jakým způsobem ji navrhujete vyřešit (oprava, výměna...).

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.07.14 21:10

Vyřízení reklamace Vám musí být oznámeno do 30 dnů od jejího přijetí.Oznámeno,ne že Vy se budete ptát.Pokud tak není,máte právo odtoupit od kupní smlouvy a musí Vám být vráceny peníze. Podmínkou je,že máte řádné potvrzení o přijetí reklamace.A pokud Vám nebylo vystaveno,je to vážné porušení občanského zákoníku ze strany prodávajícího. Takže vzít papír,dojít do obchodu a žádat zpět peníze. Nekompromisně. Obchodník dělá jen to,co mu dovolíme.

makon@ asociace-sos.cz

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hubas*
Datum: 05.07.14 22:56

Každý řetízek lze menší či větší silou přetrhnout, to není závada ale vlastnost vycházející z materiálu a tloušťky. Co chcete reklamovat?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.07.14 14:14
avatar

Pro 4 leté děcko bych nekupovala nic drahého, nejlépe nějaké korálky a to ještě na gumičce, aby se dítěti nepřetrhly. Učila jsem v MŠ,nosila ráda různé dřevěné korále a všechny jsem si převlékla na gumičku. Děti občas nechtíc či úmyslně za korále zatáhly - a nic se nestalo.

Pokud je řetízek mechanicky poškozený, přetržený či vytahaný, není to vada výrobce, ale uživatele. S reklamací tak zřejmě nepochodíte. Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 06.07.14 21:06

Po 30 dnech nereagování ... vizte OZ a z. o ochraně spotřebitele.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.