Kreditní karta a neexistující smlouva

Od: Datum: 05.08.14 08:10 odpovědí: 5 změna: 05.08.14 14:22

Dobrý den,

kdysi jsem si koupil něco u Cetelem na splátky. Splácel jsem bez potíží, takže za nějakou dobu mi poštovně přišla kreditní karta s určitým limitem, ihned připravena po aktivaci k čerpání. Nebyl jsem nikde na pobočce podepsat smlouvu ani nic jiného. Pro jednání v jiné bance bych teď potřeboval k této kreditní kartě smlouvu, bohužel však žádná taková není.

Máte zkušenosti jak se toto řeší?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.08.14 08:22
Pokud tuto kartu používat nechcete, zavolejte na Cetelem a řekněte jim to. Vím, že když u Cetelemu splatíte půjčku, posílají kreditku, zkouší to, doufají, že vás nelákají na další možnost půjčky.
Ohodnoceno: 1x

Od: kreditka
Datum: 05.08.14 08:27

Děkuji, ale na to já se neptám. Kartu normálně používám, chtěl jsem však vědět jak to funguje smluvně...jestli platí nějaká univerzální smlouva formou obchodních podmínek nebo jak.

Datum: 05.08.14 08:34

Smlouvu s Cetelem Vám museli sepsat v obchodě.Podívejte se na kupní list zboží ,na které jste tuto půjčku použil a tam to musí být uvedeno . mamina

Ohodnoceno: 3x

Datum: 05.08.14 13:43

Přesně tak, podmínky jste si odsouhlasil v obchodě

Ohodnoceno: 0x

Od: buss®
Datum: 05.08.14 14:22

Já bych ji neaktivoval a také jsem tak učinil. Četl jste smlouvu co máte? To co nabízí je i u bank.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.