Chci kamarádství on vztah

Od: Datum: 06.07.14 07:54 odpovědí: 10 změna: 06.07.14 22:16

ahoj, seznamila sem se s jednim klukem je mu 28 me 23 ,je fajn,jenže jái chci kamarádství u me bohužel nic nepřeskočilo za pár dni co sme se videly,oin je do me zamilovanej.. jenže chodit semnou ven na výlet třeba toho bude trápi když me nemuže ani polibit ne? Psal,že bude lepší se nevidat,ale já to tak nechci i když k nemu nic necitim:/ co delat? jak mu to ulehčit kro m toho že se nebudeme už vidat?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.07.14 08:00

já myslím, že bys měla respektovat jeho přání raději se nevídat, tím mu to ulehčíš, sám ti to řekl

Ohodnoceno: 0x

Datum: 06.07.14 08:01

já myslím že bys mu měla dát co chce vždyt u kamarádství můžete zůstat

Datum: 06.07.14 09:48

Ulehčit mu to nemůžete. Spíše byste měla jednat tak, aby jste mu nedávala mylnou naději. Možná by pomohlo mu nějakým způsobem napsat, že vztah nechcete a že můžete být kamarádi. I někdy v budoucnu, když si třeba najde holku. Pokud on ale chce víc než vztah, tak nezbývá v současné době nic jinýho, než se přestat vídat. Setkání by u něho mohlo vytvářet naději, že se ohledně vztahu něco změní.

Od: romale
Datum: 06.07.14 11:02

jenže já sama nevim:( já ho potřebuju vídat čaTEJI abych vedela já ho videla párkrát jako on me a on už ví že chce být smenou jenže já ne...v tom je problém.. psala sem mu že to neni jeho chybal,že vztah nejak ani nechci až ř´časem,jenže on nechce být sám...je to težký...ráda bych se snim vídaLA JAKO KAMARÁDKA. jde na nem poznat,že me má fakt rád,furt se na me dívá...atd..fakt nevim co mám delat.

Datum: 06.07.14 12:12

V životě mnohdy nelze mít vše. Buď se bude trápit on nebo vy. S tím je potřeba se smířit.

Od: kladivko
Datum: 06.07.14 14:39
Není to lehký rozhodnutí. Ale co můžeš pokazit tím, že mu tu šanci dáš? Jestli je takový frajer, ať ukáže co v něm je. Jsem tak trochu v podobné situaci, tak mu to přeji. Čekám na jak se ona k tomu postaví. Říkám si, že šanci člověk dostat má. Podle mě pokud není hned oboustranná láska nevadí. Kolikrát musí jeden druhého překecávat. Někdo slaví úspěch, někdo ne. To je život. Přeji vám oběma štěstí.

Datum: 06.07.14 18:38

Budu o tom přemýšlet..ale co mu mám tedy říct? Já moc vztahu nemela teda jen jeden..tak se v tom moc nevyznám. Když mu dám šanci bude me objímat atd...i když to já tak nebudu cítit třeba? Já nevim co delat. na jednu stranu ho chci vídat a na druhou zas nejsemm zamilovaná tak jako o n do me.

Od: uska®
Datum: 06.07.14 16:22

Nevěřím očím co čtu. Píšete, že chlapci je 28 a vám 23. Na mne to působí dojmem, že vám obou je o 10 let méně. Pardon, nijak jsem vám nepomohla.

Datum: 06.07.14 18:35

proč si to myslíte,?

Od: jinx®
Datum: 06.07.14 22:16

Kamaratstvo medzi muzom a zenou existuje len velmi obmedzene...vlastna skusenost.Podla mna sama nevies co chces,chlapca tahas za nos a nejednas s nim ferovo.Ohladom tych sanci co tu uz niekto pisal je to blbost .Podla mna ho pouzivas len tak aby to nevyzeralo ze si sama alebo potrebujes sa zbavit este niekoho tretieho?Alebo zeby nuda?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.