Po dlouhé době sám za zábavou...jak oslovit

Od: Datum: 05.07.14 18:34 odpovědí: 3 změna: 06.07.14 09:21

Ahoj,

chystám se po dlouhé době sám mezi lidi. Tím myslím zábavu. Mám však jeden problém. Jedu autem, takže si nemůžu dát panáka aby opadl strach. A prostě pokaždé co takhle zavítám na nějakou zábavu, tak se po jedné kole pakuji pryč. Nedávám to. Nevím jak navázat vztah s ženou. Připadá mi blbé tam jen tak stát a sledovat okolí.

V tom co dělám nemám moc času někoho poznat. Respektive se tam nikdo nevyskytuje, žádná mladá slečna. Nejsem ani ukecaný, jsem klidný a někdy toho moc nenamluvím. Ale zase co jsem slyšel tak mluvím k věci a neřeším blbosti. A když začnu vykládat příběhy tak okolí rádo poslouchá(dokážu si v klidu povídat, to ale jen v prostředí kde nejsem nervózní. A nebo pokud opadne ostych strach...ledy se prolomí).

To že se barmanka na mě dlouze dívá a usmívá neřeším. Je to asi její práce být milá k lidem.

Postavu mám sportovní, fyzička je dobrá a jsem vysoký.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.07.14 19:10

ahoj, no jasně, že tam nemůžeš "jen tak stát a sledovat okolí" - to k ničemu nevede, musíš být trochu aktivní - slečnu, která se ti líbí, oslovit, vyzvat k tanci, pozvat na skleničku a tak... až se seznámíte, můžeš začít něco vyprávět a ledy se prolomí...;) držím palce - jinak to asi opravdu nepůjde, nemůžeš čekat, že tě slečny začnou samy oslovovat... :-D

Ohodnoceno: 0x

Datum: 05.07.14 19:26

jestli ti ten panák pomůže , tak si ho dej hned na začátku a to tě aspoň donutí , aby jsi to hned nevzdával a minimálně dvě hodiny tam vydržel než ten alkohol z tebe opadne. A třeba ... kdo ví . ...

Od: snek
Datum: 06.07.14 09:21

Já ti nevím, jestli to dobře chápu, jde ti o seznámení s dívkou, ale hledat ji chceš na místě, které ti je evidentně nepříjemné. Co kdybys to zkusil jinde? Místo utrácení času a peněz chozením na "zábavy" které tě nebaví; najdi něco co tě baví a schází se tam víc lidí - já nevím - nějaký kolektivní sport, klub chovatelů goril, spolek jeskyňářů nebo přátel Cocacoly...

Pokud budeš někde kde tě to baví, budeš se cítit dobře a to lidi přitahuje... a i slečny jsou jen lidi. ;o)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.