Marné čekání na lásku?

Od: Datum: 05.07.14 10:48 odpovědí: 2 změna: 05.07.14 11:20

Dobrý den. Moje vyvolená je velmi asi obezřetná jít do vztahu a vůbec nemám tušení, zda naše občasné psaní se posune kamsi jinam.. Pravda je, že jedno skoro rande máme za sebou. Pěkné to bylo, ale uběhly dva týdny a nic.. Občas zpráva nebo email. Je v tom dost vlažná. Ale mě nevadí ta pomalost, ale ta nejistota.. Znáte to, člověk neví na čem je. Podle ní ona sama se časem rozhodne jestli zase někam vyrazíme nebo ne. To beru. Však je to její život a její volba. Byli jste někdo v podobné situaci a jak to dopadlo? Kdyby člověk věděl všechno :). Říká se že do ženy nevidíš. A to bude jistě pravda. Jsme mladý lidi, ale máme za sebou dva tři vztahy. A ona zrovna ne moc pěknej.. Děkuji Vám za odpověď.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 05.07.14 11:05
avatar

Dobrý den, to Vám nikdo s určitostí neřekne. Ta slečna nebo paní nemá dobrou zkušenost, je poučená i už rozumná a nebude spěchat. Musíte ji pochopit a dát jí ten čas. Buďte s ní v kontaktu a prohlubujte její důvěru k Vám. Možná se dočkáte i té lásky. Zdravím!

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 05.07.14 11:20
avatar

Jak správně píšeš, je to její život a její volba. V podobné situaci se občas ocitne většina lidí, ale jejich zkušenost ti nebude nic platná. Každý jsme jiný a tohle je otázkou komunikace mezi vámi dvěma. Ze zkušeností někoho jiného se opravdu nedá vycházet nebo cokoli předpokládat.

Ohodnoceno: 3x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.