Byla jste někdy milenkou? I snad zamilovanou?

Od: Datum: 04.07.14 14:31 odpovědí: 12 změna: 16.07.14 17:56

Milé dámy. Zkusím být stručný. Už nejsem mladík a postupem času se u mne vyvinula potřeba mít kamarádku.(vedle manželství) Tak jsem se porozhlédl, až jsem našel. Po několika mailech jsem poznal, že by to bylo ono. Dvakrát jsme se sešli a než jsem se nadál, svedla mne a bylo po kamarádství. Od té doby spolu spíme. Nijak jsem se nebránil, ale výčitky svědomí pracovaly. Podle chování partnerky se ale stalo to, že se do mne zamilovala. A myslím, že hodně. Teď se bojím cokoliv říct, každá věta, která nezní láskyplně ji rozhodí a obviňuje mne, že ji pořád něco vyčítám a že na ni vidím samá negativa a tak. Ona to nemá v rodině jednoduché a tady s tím jsem si začal já, nechci ji zraňovat, nejsem takový hajzl, abych ze dne na den vycouval. A třeba ani nechci. Musím říct, že je s vámi ženami složité jednání, když zrovna kolem vás nepoletují slůvka něhy lásky a porozumění. Očekávám upřímné názory a děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: myse®
Datum: 04.07.14 14:47
avatar

milý Andreji,

taky už nejsem mladice, před pár lety jsem byla manželka podváděná poté i podvádějící, dneska jsem podruhé vdaná, věrná, milovaná a milující (a doufám, že nám to vydrží ještě hooodně dlouho)

My ženský obvykle vztah bereme vážněji než chlapi (vyjímky jistě jsou), prostě se zamilováváme... no, co už. Málokteré jde jen o sex. My ženský hrozně rády slyšíme, jak nám to sluší, že máme hezký ...(dopln co chceš), že jsme uvařily dobrou večeři, (neříkej mi, že vy nemáte rádi pochvaly?) S kritikou už je to horší, to nerad slyší každý, navíc máme svoje citlivá místa, kdy se nás velmi dotkne případná kritika... Jsme holt citlivky, no...

Na co si našla vaše "kamarádka" milence? no na to hezký, ne? to obyčejné (nebo ošklivé) má doma. Takže od vás očekává přesný opak toho doma, jinak by tam mohla zůstat a nekomplikovat si život s vámi, ne?

Ohodnoceno: 3x
 
Od: kjanik112*
Datum: 04.07.14 14:48

Vážený pane, a co na to říká vaše žena, která se o vás stará? Zaslouží si to od vás? Chcete snad jí i sobě komplikovat život? Neobáváte se následků, až se to provalí? Divím se vám.

Ohodnoceno: 4x
 
Datum: 04.07.14 14:48

To Vám teda nezávidím . Manželství Vám nestačilo?

No je vidět,že si rád komplikujete život- je to potvora ...ale patří Vám to . Píši to upřimně ,tak jak jste chtěl.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 04.07.14 15:32
avatar

Očekáváte upřímné názory? Tak tady máte jeden z pánské strany. Po hlavě se řítíte do průseru. Dopadnete buďto blbě anebo ještě blběji.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 04.07.14 15:49
avatar

Ona Vás svedla, ona se do Vás zamilovala, ona Vám pořád něco vyčítá...S ženami je složité jednání, proto máte pro jistotu hned dvě najednou, že? Manželku a milenku a nejste spokojený ani s jednou... Hlavně, že to tak vyhovuje Vám.. Zkuste se zeptat na upřímný názor i své vlastní manželky..Zda má, či měla, milence a zda se do něj zamilovala..Ale jinak samozřejmě – je to Váš život. Vaše přehnané sebevědomí a charakter může některým ženám imponovat, jiné naprosto odpuzovat. Vaše milenka má své nároky a požadavky. Co neslyší doma, chce slyšet od Vás. Na tom není nic divného, jinak by si nehledala milence. Ona to nemá v rodině jednoduché...Hmmm..Jaké si to děláte, takové to zkrátka máte, že?

Ohodnoceno: 4x
 
Datum: 04.07.14 16:52
avatar

Záleží co máte doma. Pokud je to milující žena která po vašem boku starostmi o vás a děti zestárla, vám zevšedněla a nelíbí se vám její stáří, tak jste hajzl. Pokud se vaše žena časem změnila na protivnou babiznu, které na vás všechno vadí a všechno ví a zná dopředu, popř. je celý svět špatný a zlý atd., tak se vám nedivím a užívejte si života dokud to jde.

Ohodnoceno: 5x
 
Datum: 04.07.14 18:17
avatar

"než jsem se nadál, svedla mne a bylo po kamarádství". Chudáčku malý. Na svedení musí být dva. Ten, kdo svádí, a ten, kdo se chce nechat svést.

"nechci ji zraňovat, nejsem takový hajzl, abych ze dne na den vycouval". Ne, jste srab, který se bojí následků vlastního činu. Máte kouel u zadku, že by se mohla svěřit Vaší ženě. A ano, především se Vám nechce.

Upřímný názor? Jste slaboch bez charakteru, co podvádí vlastní ženu. Být tou ženou, kopnu Vás do zadku a balím Vám kufry, ať si můžete vy.ukávat doma u té krasotinky. Pro opakovanou a dlouhodobou nevěru nemám ani omluvu, ani pochopení.

Ohodnoceno: 4x
 
Datum: 05.07.14 13:19

Pod to se podepisuji...trefné !

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ruze®
Datum: 08.07.14 00:07
avatar

,,Nejsem takový hajzl...? Hajzl teda jste a pořádný.Podvádíte manželku s milenkou a milenku s manželkou.Podle výše psaných reakcí se do vás ,,obuli,, i muži a mají pravdu,jste prachobyčejný sobec a vlastně svým způsobem chudák a doufám,že tvrdě narazíte.Nechce se vám zvracet,když se ráno na sebe podíváte do zrcadla?

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 08.07.14 07:04
avatar

Milý pane, promiňte mi to, ale hajzl opravdu jste. Neomlouvejte se.

Vyvinula se u Vás potřeba mít kamarádku. Proč? Z čeho ta potřeba pramenila? Většina chlapů touží spíš po chlapských kamarádech - posedět v hospůdce, sledovat sportovní zápolení apod. Proč Vy jste si vybral právě kamarádku? To rád vaříte a chtěl jste si s ní ve vší slušnosti jen po večerech vyměňovat recepty?

Houbelec. Jste poživačný mezek. Ona vás svedla. A vy jste se tomu bránil? Těžko!

Teď jste jako mezi dvěmi mlýnskými kameny - manželkou a milenkou. Doma jste asi jinak spokojený, paní Vám pere, vaří, uklidí a zaskotačit si jdete jinam. Není Vás hanba?

S tou slavnou "kamarádkou" bych to ukončila, ať se děje, co se děje. Máte manželství a myslím, že by bylo docela spokojené, nebýt Vaší nudy. Manželce bych koupila velikou kytku a pozvala ji na večeři do dobrého podniku. Když se bude ptát, proč, řekněte, že jste jí chtěl udělat radost.

Ale stejně bude nad Vámi viset jako Damoklův meč možnost, že zhrzená "kamarádka" manželce všechno vyslepičí. A pak nebudete mít ani manželku, ani kamarádku. Ale když jste měl roupy, musíte si v tom udělat pořádek sám.

Za sebe mohu říct, že bych Vám zabalila do tašky Vaše slipy, ponožky, košile a kartáček na zuby a poslala Vás k čertu. Takového obšourníka bych fakt nechtěla.

Nezlobte se za má příkrá slova, ale co jste zasil, nyní sklízíte. Nezávidím Vám. Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.07.14 08:57
avatar

ONA me svedla :)...a Vy jste se zuby nehty bránil :)

Ohodnoceno: 1x
 
Od: kacka46
Datum: 16.07.14 17:56

Stalo se mi něco podobného, je to asi 5let. Líbili se mi hezké řeči, pozornosti. Po asi roce jsem najednou prokoukla, odmilovala se a zase jsme jenom kamarádi /a dobří/. Je to neuvěřitelné, ale stalo se a to jsem v manželství spokojená. Takže třeba jí ta zamilovanost k Vám také přejde, až zjistí, že po nějakém čase jsou všichni stejní. Muži bych to nikdy neřekla, protože co oči nevidí, srdce nebolí. A víte, že mám teď toho svého radši než dřív )

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.