Co je libertaGia

Od: Datum: 04.07.14 01:01 odpovědí: 11 změna: 04.06.15 12:49
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.07.14 08:47
avatar

S "projektem" LibertaGia nemám žádné zkušenosti, ale našla jsem k němu zajímavý článek. Podle mne je účast v jakýchkoliv "klikačkách" jen ztrátou času ... Doporučuji i článek, na který zmíněný článek odkazuje.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: lukaschran
Datum: 12.07.14 11:40

Dobrý den,

k těmto programům jsem velice skeptický, ale jelikož není žádný vstupní poplatek, nemám co ztratit. Zatím klikám na reklamy a uvidíme, jak to půjde. Už mám asi 50usd a vše vypadá ok. Všechny informace a návod na registraci jsem našel na těchto stránkách: www.liberta-gia.cz

Snad to pomůže.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: jirina*
Datum: 17.07.14 12:41

Dobrý den, LibertaGia Vám v každém případě doporučuji. Je to nejlepší přivýdělek jaký jsem kdy měla. Z vlastních zkušeností můžu říct, že jsem nejdříve váhala zda do tohoto projektu vstoupit. Opravdu nemusíte platit žádný vstupní poplatek a pokud si časem chcete koupit vyšší balíček, není to však podmínkou, tak si vše platíte až z vydělaných peněz od firmy. Je to projekt na delší dobu, nečekejte že zbohatnete za 2 měsíce. Jediné co musíte udělat je to, že se tomu věnujete každý den 25 minut. Denně máte 3 dolary, týdně 15 dolarů. Chce to hlavně trpělivost ! Já osobně jsem měla hlavně strach z toho, že neumím anglicky. Ale jak jsem zjistila, toto není vůbec žádný problém, protože když pracujete přes google, vše si přeložíte do češtiny. Navíc fungují 3x týdně webináře přes internet, kde se můžete zeptat na vše co vás zajímá.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: miloslav*
Datum: 18.07.14 17:32

Libertu já mohu jen doporučit. Mám zkušenosti z řady jiných projektů, ale tento se diametrálně liší tím, že jednak vyplácí a to průběžně po celou dobu co existuje, navíc dodržují to, co slibují. Podle mne perspektivní s velikým potenciálem. A není to klikačka, jak to někteří chybně nazývají. Více se můžete dozvědět na www.libertagia-socialbox.cz. Nikomu to nenutím, nepřemlouvám, pokud máte někdo nějaký dotaz (kontakt na webu).

Ohodnoceno: 0x
 
Od: aloixn
Datum: 26.08.14 23:03

Koukněte na tyto stránky a přesvěčíte se sami. Mám už 405 USD a budu kupovat vyšší balíček. Nikomu to nenutím, ale alespoň doporučuji prostudovat, protože registrace je opravdu zdarma a nejsou potřeba žádné investice. Ani nemusíte shánět lidi pod sebe! Více ZDE: www.liberta-gia.cz

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.08.14 00:29

Na internetu najdete mnoho falešných informací. Je dost lidí, kteří Vám budou tvrdit, že tento program je podvod a já nevím co ještě. Jediná cesta je přesvědčit se sám a program vyzkoušet.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.08.14 12:44
avatar
Zakladatel firmy má za sebou již několik projektů na ponziho schématu, což mluví asi za vše. Životnost takových projektů je pár let. Jak přestanou přicházet peníze do systému, zhroutí se a zakladatel si založí nový projekt.
LibertaGia není výjimkou, i když se snaží na první pohled vypadat jako něco nového. Do projektu dá přidat bez vkladů, zisky firmy a i připadné provize registrovaných účastníků však plynou z vkladů dalších příchozích, proto systém má ty placené balíčky, které si dříve nebo později ti, co opravdu chtějí na tomto projektu něco vydělat, budou muset koupit.
Zkrátka klasické letadlo, na kterém zakladatelé a pár účastníků vydělá, hodně jich prodělá a ti, co do toho nedají žádný vklad, zůstanou na svém.
Tyto projekty s určitými změnami tu byly vždy a asi ještě dlouho budou. Lidi jsou bohužel nepoučitelný a vždy se budou registrovat do podobných projektů ve víře, že tentokrát již to vyjde.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: pigment
Datum: 26.11.14 23:03

Navrhněte něco lepšího a já se přidám, pokud to tedy bude bez vstupních investic a zároveň bude vynášet, když asi podle Vás není nic co by Vám přišlo dobrý. Můj názor: nic není třeba vkládat, tudíž riziko je téměř minimální. Co v dnešní době není rizikové?!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: marisa65
Datum: 27.11.14 07:25

Vřele doporučuji... jako přívýdělek ideální do budoucna možno i jako pasivní příjem, Liberta má vlastní platební karty, na které budou chodit provize, je tam možnost více druhů přívýdělku, ten nejdůležitější odklikání reklam. Tato práce Vám zabere SI 15-20 minut denně od pondělí do pátku. Dále je tam hraní her, možnost nákupu přes Libertagiashop, už je spuštěn abude toho daleko více... registrace je zdarma, takže je to ideální i pro začátečníky...jsem tamu ž od září 2013, samozřejmě je dobré si vybudovat vyšší pozici, pak také jsou vyšší denní zisky. Podívejte se a uvidíte sami:)..

http://marisavydelek-online.webnode.cz/news/libertagia-/

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.11.14 07:44
avatar
Já Vám projekt nechci rozmlouvat, každý jsme strůjcem svého štěstí. Jen jsem Vám ve stručnosti napsal, jak takový projekt funguje. Pokud tam nevkládáte žadné peníze, můžete být v klidu, žadné finanční riziko nepodstupujete. Při investování do projektu se Vám to, dle mého, může ještě stále vyplatit. Lidi totiž do projektu neustále přicházejí. Problém nastane, až přestanou přicházet. Tyto systémy jsou dlouhodobě neudržitelné.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: mara*
Datum: 04.06.15 12:49

Dobrý den. Projekt bude zřejmě podvod. Firma dlouhodobě nevyplácí výdělky. To že nechtějí hned Vaše peníze je sice pravda avšak jejich strategie bude zřejmě v tom udržet čo největší počet klikačů na reklamy aktivních a nic jim nevyplatit.

Jinak o peníze si přijít můžete, třeba tak že si objednáte kartu na výplaty a ona nikdy nepřijde.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.