Skřípnutý nerv?

Od: Datum: 03.07.14 07:59 odpovědí: 6 změna: 04.07.14 08:33

Zdravím. Už mě asi týden bolí pravá noha a nemůžu rychle chodit nebo běhat. Taky se mi špatně chodí po schodech.

Dneska ráno jsem se probudila a nemůžu otáčet hlavou na pravou stranu. Vždycky to nepříjemně zabolí, ale dá se to vydržet. Myslíte, že mám skřípnutý nerv? Za hodinu jdu k doktorovi, ale stejně bych chtěla vědět co to může být. Prosím, setkali jste se s tím někdo? Děkuji. :(

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 03.07.14 08:04

Dobrý den, pokud by byl skřípnutý nerv v bederní oblasti, tak by to mohlo jít až do nohy.

Ale, to by bylo hlavně bolestivé v oblasti těch zad. A u krční páteře by to asi zase nešlo až do nohy. Takže, skřípnutý nerv to nejspíše nebude. Zdravím!

P.S. Ten krk si lehce masírujte a zkuste rozhýbat - bude to špatnou polohou ve spánku.

Ohodnoceno: 1x

Od: buss®
Datum: 03.07.14 10:17

Skřípnutý nerv do nohy jde od spodní části páteře, LS4,5, vyhřeznutá ploténka, na stehenní kosti nahoře se dá nahmatat bolestivé místo, jde to po lýtku až do prstů. K neurologovi s tím. Prý to není smrtelné...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 03.07.14 18:46

Byla jsem u doktora a mám stuhnutý sval a mám brát hořčík. Za 2 týdny jdu na odběry krve, jestli nemám Revmatismus. :(

Od: oww
Datum: 03.07.14 18:48

Jděte k jinému lékaři.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 04.07.14 08:33

Chodím ještě k dětskému lékaři, nemám ještě 18let.

Datum: 03.07.14 20:19

Zdar.Souhlasím s panem -ben-

Pomohla by Vám teplá koupel v jodidované vodě a pak masáže.Doktor předepisuje jen prášky a nic nepomůže.

V lékárně nebo drogerii by měli mít jodidovanou sůl.Pomáhá na bolesti svalů atd.

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.