Jak probíhá 2. kolo pohovoru?

Od: Datum: 02.07.14 17:44 odpovědí: 1 změna: 03.07.14 10:14

Zdravím, mohl by mi někdo nastínil, jak by mohlo probíhat 2. kolo pohovoru na účetního v nemocnici? V prvním kole se mě ptali na běžné otázky (silné/slabé stránky, samostatná/týmový práce apod) + chtěli něco v Excelu, co bylo na 3. kliky. Když jsem se ptal na délku, tak to údajně nebude trvat víc než 10 minut.

Díky za odpověď!

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: myse®
Datum: 03.07.14 10:14

u nás probíhá druhé kolo téměř stejně jako to první. Prostě si s vámi promluví, ale tentokrát nejen personalista, ale i váš přímý nadřízený se kterým budete pracovat.

Budte hlavně v pohodě, usměvavý, odpovídejte v klidu a pravdivě, nenechte se zaskočit i nějakou neuvěřitelnou otázkou (u nás se např. ptají "kolik je v Praze benzínových pump" - nejde jim o číslo, stejně to nikdo neví, ale o vaši reakci - jestli znervozníte, jak se s tím vypořádáte... Fakt budte na pohodu...

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.