Kamarádku kterou mám rád

Od: Datum: 02.07.14 17:17 odpovědí: 1 změna: 02.07.14 17:31

Zdravím,

našel jsem úžasnou kamarádku. Máme skoro všechno společného znám ji teprve 2 týdny, ale citím že tam je něco více. Ale je moc brzo, abych se zeptal na vztah. Je mi 17 a jí 15 jsem o ní o 1,5 roku starší. Zatím je na táboře posíláme si dopisy, jak za mých rodičů :) Nevím jestli i ona o mě má takový zájem jako já o ní. A jsem stydlivý se na to zeptat a když bych se zetal není to trapné? Tak mám dotaz jak to zjistit?

Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.07.14 17:31
avatar

Pokud si s Tebou vyměňuje dopisy, je to na dobré cestě. S nějakým klukem, ke kterému nic necítí, by si asi jen tak nepsala.

Důležité je, co je v dopisech, zda je tam zmínka, že se na tebe těší, až se vrátí, že spolu půjdete /na zmrzlinu, na colu, projet se na kole, vykoupat se.../. V tom případě o Tebe má zájem.

Na 15 leté děvče nemůžeš hned vypálit: Máš o mě zájem? Miluješ mě? Mohla by se zaleknout, třeba i stydět a začínající vztah by byl v tahu.

Zkus se jí nenápadně zeptat v dopise, zda se na Tebe taky těší apod. Neboj se, ona určitě pochopí, co máš na srdci. A pokud cítí totéž, budete mít pěkné prázdniny. Jaga.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.