Penále jak je spočítat

Od: Datum: 01.07.14 23:39 odpovědí: 1 změna: 01.07.14 23:48

BD mi nevyučtovávalo 5let přeplatky a nedoplatky za služby spojené s bydlením,Řádně jsem platila byt,ale vzhledem k tomu,že jsem byla 5let v soudním sporu,tak můj nájem dávalo družstvo né za nájem,ale disponovalo s mým nájenmým.Soud jsem vyhrála,peníze se pravděpodobně daly zpět za nájem a taky jsem dostala vyúčtování za služby mínus 23tisíc,které mám do půl roku splatit.Jsem v PID ,ZTP a sama,nemám tolik financí,abych mohla zaplatit.Existuje nějaká možnost vymoci po družstvu penále,a promile, a tím by se mi mohl snížit dluh.Děkuji moc za přečtení a radu.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: nsqkj
Datum: 01.07.14 23:48

Myslím, že s penále atd. neuspějete, protože byste to musela mít napsané v rozsudku. Zřejmě jste se u soudu dožadovala po družstvu splnění určité povinnosti, nikoliv finanční částky. Pokud jste členem družstva, žádné "nájemné" nehradíte. Je částka 23 tis Kč je spočítané správně? Pak ji musíte uhradit. Nevím, oč jste se soudila, nicméně i tato částka může být reklamována (pokud máte pocit, že je nesprávná).

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.