Přestup na letišti JFK

Od: Datum: 01.07.14 22:06 odpovědí: 2 změna: 02.07.14 14:03

Prosím o radu,doletím na letiště v NY JFK na T7 a odlétám z T8.Na 7 si vyzvednu kufry,ale nevím,kde je mám odevzdat k dalšímu letu /do LA/,jestli na stejném terminálu,nebo s tím kufrem přejít na 8 a až tam.Neumím anglicky,jak se prosím to místo,kde budu odevzdávat kufry označuje?Moc děkuji...letím 15.7.14 z Prahy přes Londýn s British A. a z NY pokračuji společností AA.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.07.14 22:21

Někdo určitě odpoví přesněji.Já jsem letěl na Newark-po odbavení na imigračním si vyzvednete kufr,naložíte si ho na vozík nebo růčo.Já jsem ho pak odbavoval dále na vnitrostátních letech ještě na tom bloku s imigračním.A pak jsem se přemístíl letištním metrem na jiný blok.O kufr jsem se už nestaral.Až potom jsem si ho vyzvedl v Palm Beach.Při zpáteční cestě jsem ho odbavil v Palm Beach a nestaral jsem se o něj,až v Ruzyni.Přeji hezký let a pobyt.

doplněno 02.07.14 12:44:

Ještě k odbavení zavazedel-na tom Newarku probíhá ve stejném bloku jako imigrační a myslím,že podobně to bude na JFK.Označuje se to Check-in a odbavujete se tam k dalšímu letu,ale pak se případně přemisťujete letištním metrem na blok z kterého odlétáte.(už bez kufru-pouze s palubním zavazadlem)Tam si na monitoru zjistíte z kterého gate odlétáte.U gate dáte letenku a obdržíte palubní lístek.Nemusíte mít strach.Já se anglicky jakž takž domluvím,ale nepotřeboval jsem se na nic ptát.A to mě na imigračním zadrželi na 3 hodiny,uletělo mi letadlo do Palm Beach a volali z imigračního mojí tetě,která mě pozvala na což jsem měl i notářské ověření,které mi poslala a kde se zavazovala,že u ní budu bydlet.Mysleli si,že tam jdu za prací,což byl nesmysl.Měl jsem i zpáteční letenku.Musel jse letět jiným letadlem.A pochopitelně si vyřídit změnu letu.A zvládl jsem to.

Ohodnoceno: 2x

Od: alenaalena
Datum: 02.07.14 14:03

Velice Vám děkuji za odpověď,moc jste mi pomohl.Alena

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.