Co mám dělat?

Od: Datum: 01.07.14 19:38 odpovědí: 6 změna: 05.07.14 19:40
avatar

Zdravím po dlouhé době,

chtěl bych se zeptat Vás protože už jsem v koncích a nevím jak dál :(

Není to dávno co jsem si našel přítelkyni asi po cca 2 letech po špatné zkušenosti. Jsme spolu cca týden a vše bylo v pohodě a ok ale pak se mi otevřela a řekla mi co vše si prožila... Během posledního roku ji umřeli 3 přátelé a další její kamarádka je v nemocnici v umělém spánku protože jí napadl její bývalý přítel. O víkendu mě seznámila s její rodinou vše bylo v pohodě do neděle kdy vlastně její vzesnulý kamarad měl svátek. Horně ji to dostalo a tak jsme se dohodli že pojedu domu dříve. Chtěla jet s přáteli uctít památku, a já to chápu. Ale včera se vyboural v autě její další kamarád a dnes když za ním byla v nemocnici tak před jejíma očima zemřel.. Chce býta asi sama a i když jsme byli domluveni že dnes přijede, tak jsem jí sám navrhl ať je doma, že ji nechci nutit, že ji miluji ale nemůžu ji přikazovat že musí přijet. Vím že je to pro ni těžké a moje poslední SMS byla ta že tu jsem pro ni a to v jakoukoli dobu ať ráno, večer nebo i v noci. Neozývá se mi... Nechci ji bombardovat SMS nebo telefonáty abych se hi nezprotivil.

Ale mám o ni strach byl bych raději kdyby byla u mě. Co mám dělat?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: klabanos
Datum: 01.07.14 19:51

Hochu nechci tě strašit, ale téměř na tuty to jsou jen její výmluvy. Že jí někdo umírá před očima atd atd jsou jen kecy a prostě neví, jak by ti řekla, že tě nechce. Holky tohle dělaj, bohužel. Neumí na rovinu do očí říct, že tě nechce. Samozřejmě v smskách píše opak to je jasný Třeba se pletu, ale podle toho, co píšeš si myslím, že ne. Měj se a moc se nan ní neuvazuj, budeš litovat.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.07.14 19:53
avatar

Také zdravím. Dal jste ji najevo, že jste tady pro ni, když o to bude stát. Dál už je to jen na ní...Když bude chtít, ozve se sama. Jak moc dobře ji znáte? Napadá mne, zda Vám říká pravdu o tom, co vše si prožila. Nechci zpochybňovat ničí bolavé zkušenosti, ale nezdá se Vám to divné? Včera měl bouračku její kamarád a dnes, když za ním byla, zemřel jí před očima? Kdyby byl tak vážně zraněn, pochybuji, že by za ním pustili hned dneska někoho na návštěvu, natož kamarádku..Ale to je jen moje úvaha. Nic ve zlém, ale jste si jist tím, že po týdnu známosti, jí opravdu můžete naprosto všechno, co Vám o sobě řekne, věřit?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.07.14 19:55
avatar

Být tebou, tak přibrzdím. Chceš hodnotit po týdnu? Na můj vkus příliš mnoho nešťastných náhod. Více prověřuj a méně důvěřuj.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.07.14 23:52
avatar

Souhlasím s ostatními. Některé holky klidně do očí lžou jako když tiskne i když samozřejmě nevím, jestli je to i tento případ. Můžeš si nějak nezávisle na ní ověřit, že říká pravdu? Zeptat se po okolí, prohlédnout starší regionální noviny - často bývají na netu. Proč jsi třeba nemohl "uctít památku" s ní a jejími přáteli? Fakt to vypadá celé jako vymyšlené výmluvy. Začni raději hledat jinou holku.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hop®
Datum: 02.07.14 00:20
avatar

Davide, chce být sama - napsala to, tak to respektuj, jestli ji máš rád,. Ale zároveň by bylo rozumné ji psychicky držet, stačí SMSky. V tom Ti fandím a držím palce !

Jen mě (sorry) napadlo, jestli to neni ňáká "hééérečka", jestli Tě netahá za fusekli, jestli jen nechce mít ověřeno, že jí miluješ? Já vím, co je láska a Tvoje přítelka možná zneužívá toho, že ji máš rád. Potom to ale je citové vydírání. a to už je případ pro advokáta...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.07.14 19:40
avatar

Podle posledních údálostí to vypadá tak že jen chtěla být sama... Je možné že si to trošku přibarvila že byla u toho ale to nechci nijak řešit rýpat se v tom... Teď to sice pořád není úplně ok, ale dokázal jsem ji dostat na jiné myšlenky a dokonce ji i rozesmát.

Budu doufat a nechám tomu čas

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.