Po operaci kyly

Od: Datum: 01.07.14 12:46 odpovědí: 3 změna: 02.07.14 21:05

Dobry den mam 10dni po operaci a byl jsem uz na vytazeni stehu a doktorovi rikam ze mam kolem pupiku tvrdy prohmataval to rekl ze je to tuk...a ze to splaskne, ale mam to furt bouly nad pupikem a cerveny trochu a rekl bych ze je to horsi co se tyce boule nez pred operaci teda...Nemate zkusenosti po ty operacia a ani se jeste moc neohnu boli to .kolega co byl se mnou na kyle ten je pry uz uplne ok ...Bojim se abych nesel z nova pod kudlu zda doktor se nahodou nemili

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: 1233211
Datum: 01.07.14 14:33

Jsem půl roku po operaci a stále nic moc. Včera jsem byl na kontrole a doktor říkal že to může bolet i rok a poslal mě na rehabilitaci laserem.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 02.07.14 00:05

Fakt jo ty vado ja se tesim ze pujdu od srpna do posilky zase ze to bude ok no nevim teda a bouly mate furt jo

Datum: 02.07.14 21:05

tak uz mazu na chiru mam to cele zarudle a hrozne tvrde

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.