Pokračovat nebo jít dál

Od: Datum: 30.06.14 21:46 odpovědí: 9 změna: 01.07.14 03:11
Krásný dobrý večer, řeším takový malinkatý problém. Potřebovala bych asi slyšet názor někoho jiného.
Ukončila jsem vztah po skoro 6 letech z důvodů hodně nevhodného chování pána. Bylo toho moc, to rozepisovat nebudu, ení to důležité.
Ale co je důležité,a na co bych chtěla znát názor nezaujaté strany, je to, že se po skoro 6 letech ozval můj spolužák, který po mě touží, jak tvrdí 21 let. V roce 2007 mezi námi něco proběhlo, ale byla jsem po rozvodu a on už se pak neozval. Prý nechtěl otravovat, když jsem mu řekla, že jsem šťastná. Byla jsem sama. Tenkrát jsem nechápala, proč už se neozval, neřešila jsem to. Loni v prosinci se ozval znovu,když se vrátil po dlouhé době že zahraničí,ale nebyl sám...prý mu to se slečnou doma už dlouhou dobu neklape a nakonec se rozešli. Začal projevovat větší a větší zájem. Bral mě na procházky, povídali jsme si, milovali se a on se pak přestal ozývat. Vrátil se k bývalé, na jedné procházce, jsem mu řekla,že na mě nesmí tlačit, že potřebují čas,pochopil to, jako, že ho nechci,...prý to znovu zkoušeli dát dohromady, ale nejde to. Nemiluje ji,miluje ne chce být se mnou, ale ona mu nikdy neublížila, nic nemá, a on ji neumí vyhodit, je na to měkej. Jeho slovy. Stále se vídáme a po dlouhých debatách na toto téma, mě to přestává bavit.
Jeho slova ...cítím k Tobě víc než mít rád, a nejsi sama špatná z toho, že nemůžu být s někým s kým chci být a jsem s někým s kým být nechci. Přijdou mi slova na toto téma jako výmluvy a hlouposti. Kdyby se mnou chtěl být, tak je. Tedy to je můj názor. Několikrát jsem mu řekla, že tě trojce nepojedu, ale stále jsem měkká. Nevím.. Jak z toho ten, každopádně vím, že 3 je vždy špatně. Děkuji za jakýkoliv názor. Pěkný večer.

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: lotus*
Datum: 30.06.14 21:53

Odpověděla jste si sama - Přijdou mi slova na toto téma jako výmluvy a hlouposti. Kdyby se mnou chtěl být, tak je
Vy sama se popisujete jako měkká, ale měkký je na ukončení přece i on. Tak je to jeho nebo váš problém? Kdo ho chce řešit? Jen krátce, snad jsem vystihla to podstatné a svůj dojem.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: nicoll22*
Datum: 30.06.14 22:08
Děkuji moc lotus, jen jsem chtěla vědět, jestli nejsem úplně cvaklá.
Teď za poslední dobu jsem několikrát dala najevo, že končím. A přišla mi jen odpověď. OK. Tvoje rozhodnutí. Další už nebral to, že se mi to nelíbí. Řekl mi, že on mě chce a neposlouchá co říkám o konci. Taky slova, jako až budu sám, pak se Ti ozvu.
Musím to utnout teď dokud se tím tolik netrápím.
Od: cuca®
Datum: 30.06.14 22:19
avatar

Opravdu byste byla stále ta druhá.

Pokud vas miluje, odejde od ní nadobro, pokud ne, nestojí za to.

Proč je na světe tolik trojúhelníků - manžel manzelka a jeho milenka. Nevím, nejaka zvracena chlapska logika či co.

doplněno 30.06.14 22:37:

Nejsou všichni stejní, to bychom jim krivdili, jen někteří si myslí, ze mohou mít víc jak jednu najednou.

Jinak metál prebiram, pro sebe a pro manžela :)

Ohodnoceno: 2x
 
Od: nicoll22*
Datum: 30.06.14 22:28
Nezajímá je nic nez oni sami. Je mi z nich poslední dobou na zvracení. Když najdu okolo sebe pár, který se nepodvadi dam jim snad metál. Jsou to krivaci. A já mám naprosto jasno. Díky, moc díky.
Datum: 30.06.14 22:19
avatar

Zdravím, Nicoll..Podle toho, co píšete, neví ten dotyčný co chce..Hraje to na obě strany. Na Vás je, jestli mu to "zbaštíte", nebo ne. Já bych o takového nestála, ale záleží na Vás, jestli chcete hrát druhé housle, nebo si najít někoho, kdo Vás bude ctít, respektovat a mít opravdu rád..Přeji Vám, abyste takového našla. Podle Vaše příspěvku tento pán takový není..Ale samozřejmě, Vy ho znáte, narozdíl od nás..

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 30.06.14 22:26
avatar

Jistě jste to již při debatách probírali. Záleží, jak hluboce, nebo jen tak okrajově, v náznacích? On by s Vámi chtěl být a Vy jste také přesvědčená, že by to byl partner, se kterým by jste chtěla zestárnout. Jen ta třetí osoba, co s ní. Partner ji nemůže říci, aby se odstěhovala, protože nemá kam. Ale má, třeba si najít podnájem. Otázka je, jestli chodí do práce, má nějaký příjem, utáhne samostatné bydlení? Spolužák se vrátil z ciziny. On tam pracoval? Pomohl si trochu finančně? Víte kam asi mířím. Je dotyčná slečna schopná odejít sama? Vypadá to, že je u Vašeho přítele z nutnosti, ale není tam třeba vypočítavost? To nevíme. Další otázka je, pokud by eventuelně slečna odešla, Vy by jste měla svoje bydlení a on si nechal také svoje, nebo by jste se sestěhovali? Pak by ale byl jeden byt volný a slečna by tam vlastně mohla zůstat bydlet. Samozřejmě by jste jí to pronajímali. Takže, když jste řekla, že ve trojce nebudete žít, tak přítele postavte před hotovou věc. Řekněte mu, že ho máte ráda, roky utíkají, a chcete žít s ním, pod jednou střechou, že chcete, aby jste se sestěhovali. Uvidíte, jak zareaguje. Jak to zařídí, jak to bude dál, jaké kroky podnikne. Vypadá to, že žádný z vás nechce vzít sekyru a rozetnout to. Jak píšete, jste měkcí a nechcete být ani jeden ten tvrdší, razantnější. Chcete to nějak nechat vyšumět, že se to vyřeší samo, ale už se to táhne moc dlouho a jste z toho unavená. Nejlepší by bylo, kdyby si dotyčná sbalila svých pár švestek a odešla za novým životem. Asi jsem Vám moc nepomohla, ono ani nejde. Jenom jsem trochu vše shrnula a nastavila pár otázek. Je pravda, že v životě nikdy nevíte, co bude dál, jaké dopady bude mít dnešní Vaše rozhodnutí v budoucnu. To nevíme ale nikdo.

doplněno 30.06.14 22:30:

Jak píšete výše, mě by totálně urazil, kdyby mě napsal, ok, až budu sám, tak se Ti ozvu.

doplněno 30.06.14 22:34:

No, vypadá to podle Vašeho příspěvku ve 22.28, / než jsem to sesmolila /, že jste již změnila názor. Že už máte jasno. Tak se s tím bez ztráty kytičky dobře vyrovnejte.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: nicoll22*
Datum: 30.06.14 22:49
Krasny dobrý večer, tak teď jsem měla pocit, že jste v mé hlavě. Za tento příspěvek vám mnohokrát děkuji. :-*
Tohle se mi honí celou dobu. Pronájmu je mraky, ale nevím, jestli pracuje, jestli by to zvládla. Asi si vydělal dost peněz. Mě jeho peníze nezajímají. Mám své a svůj byt, takže se nikam nehrnu. Neříkám, že bych nechtěla. Jednou mi napsal že na baraku mám bude všem dobře a moc fajn. Nechci poslouchat tyhle řeči, když to nemá doresene.
Datum: 01.07.14 02:12
avatar

Na mne to působí úplně jinak. Nechce Vás, chce jiné. Vám se ozve vždycky, když zrovna nikoho nemá ... Mně to přijde, že Vás má jako jakousi náhražku, s kterou může počítat, když se mu to zrovna bude hodit ...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nicoll22*
Datum: 01.07.14 03:11
Tak to už mě taky napadlo. :(:(:(:(:(

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.