Nevím co dál? :(

Od: Datum: 30.06.14 08:03 odpovědí: 8 změna: 30.06.14 22:23

Ahoj je mi 18 let. s přítelkyní jsme spolu už 8 měsícu jenže Je všeobecně jasný že budovat vstah na sebeklamu a maximální toleranci k tomu druhému je sázka, která nejde vyhrát, ona je prostě taková, je to ten typ člověka co je v reálném životě naprosto kničemu, co nechápe základní věrnost, co nerozumí žárlivosti partnera, je prostě taková a to nezmění nikdo Buď jí budu milovat takovou, nebo jí necham, a mám naprostou pravdu v tom že nemá smysl zůstavat v takovém vstahu a ztrácet v něm čas, člověk žije jen jednou a měl by v takových věcech být trochu obezřetnější a třikrát si rozmyslet do jaké míry bude snášet vstah o kterém vý že nemá budoucnost.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 30.06.14 08:57
avatar

Dobrý den, otázku nevidím. Váš názor je vcelku správný, tak vlastně poradit nepotřebujete - jen se rozhodnout. Zdravím!

doplněno 30.06.14 09:16:

Otázka zde vlastně je v názvu příspěvku a to jsem přehlédl. Jenže, to si stejně musíte rozhodnout sám a tady to za Vás nikdo neudělá. Rozhodujete se mezi pokračováním vztahu s "nepoužitelným" člověkem, který Vás trápí a lepší to nebude a mezi jiným vztahem a snad normálnějším. Pokud jste "sebemrskač", tak pokračujte - pokud chcete něco jiného, tak pokračování nemá smysl.

doplněno 30.06.14 09:22:

Od základu se nezmění nikdo. Může to slíbit, může se o to pokusit, ale nemusí to tak být. Ta promluva už měla proběhnout dříve. No, já bych té slečně nevěřil.

doplněno 30.06.14 09:37:

Možná jste více žárlivý, než je zdrávo nebo je slečna "samička", které dělá dobře obdiv mužů.

S takovou slečnou to není snadné a vyžaduje to i značné sebevědomí (toho muže). Ale, zdá se, že Vás to trápí a trápit bude i nadále - a slečna se toho obdivu mužů určitě vzdávat nebude.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: nevimcodal
Datum: 30.06.14 09:19

Dneska si spolu jdem promluvit.. jde ale o to jestli by se dokázala změnit

Od: nevimcodal
Datum: 30.06.14 09:30

věřím tomu že mě fakt miluje a vím že by mě nepodvedla ale jde o to že se potřebuje každýmu líbit a vyživá se v tom jak jí ostatní balí a přitom ji uniká podstata vztahu a duvěry..

Datum: 30.06.14 10:22
avatar

V prvním zadání píšete, že -nechápe základní věrnost- , vyložila jsem si to, že již nějaké zálety proběhly. Viděla jsem ten nejhorší scénář. Lépe by bylo řečeno, že koketuje s jinými muži. Myslím, že to máme my ženy hodně v sobě, chceme líbit. Potom záleží na Vás, přece jenom znáte více podrobností.

Nečetla jsem doplnění od Bena, píšu vlastně něco podobného.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.06.14 09:17
avatar

8 měsíců je tak akorát, aby jste se poznali. Nyní zjišťujete, že není vše jak má být. To děvče stejně hledá i při Vás nějakého dalšího, chce si to vyzkoušet, není-li někdo ještě jiný lepší. Milovat ji dlouho takovou nebudete, protože to nebude vyvážený vztah, budete se trápit a stejně dospějete ke krachu a třeba budou již malé děti. Rozhodněte se včas, dokud nemáte žádné závazky a majetkové vyrovnání. Později se ze vztahu špatně odchází, i když si myslíte, že to teď bolí, později to bude bolet ještě více. Takhle mladí jste ve fázi hledání. Říká se, že protiklady se přitahují, ano líbí se nám ta jinakost toho druhého. Ale pokud se podíváte na starší partnerské páry, tak tam naopak vyhrává shoda. Takže pro mě, hledejte dál, jistě najdete slečnu, se kterou Vám bude dobře, budete mít společné zájmy, budete mít společné cíle a shodnete se v plánování své budoucnosti. Váš věk je ještě příliš mladý, aby jste se uvázali a nic dalšího nezkusili. Tímto jenom sbíráte zkušenosti do dalšího vztahu. Jinak s touto dívkou nebudete nikdy mít jistotu, jestli je to Vaše dítě, nebo ne. Když se trápíte již nyní, kladete si otázky, myslíte, že později to bude lepší? Kdepak, vše se bude vrstvit, nabalovat, až pohár přeteče. A je dobře, že nad tím přemýšlíte. Myslím, že slečna bude slibovat, jak se polepší, ale moc tomu nevěřte, je to jako s alkoholikem, také slibují, že už nikdy. Bude záležet, jak moc jste silný v kramflecích při rozhodování, nebo jak jste ochoten jí uvěřit. Ale stejně ta žárlivost a podezřívavost bude pořád ve Vás.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: greppen
Datum: 30.06.14 10:21

Jenom vy sám víte, jak moc přítelkyni milujete, co všechno jste schopen jí odpustit a zkousávat - jak rychle si dovedete za ni představit náhradu. Ty přesné váhy máte v hlavě jenom vy sám. Pokud si nejste jist nespěchejte s rozhodnutím, abyste NELITOVAL. Jednejte rázně a jasně až si budete svým rozhodnutím JIST. Nespěchejte.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.06.14 11:05
avatar

Ahoj. My neznáme Vás, ani Vaši partnerku. Pokud máte jasno v tom, co chcete a Vaše partnerka do toho nezapadá, pak pokračovat ve vztahu nemá smysl. Nechtějte měnit člověka, máte-li ho rád. Možná si slečna potřebuje zvyšovat své sebevědomí proto, že se jí od Vás nedostává patřičné pozornosti...Jiný ji bude mít rád třeba právě proto, že je taková, jaká je. Promluvte si spolu, jen vy dva můžete dojít k nějakému řešení a závěru..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lotus*
Datum: 30.06.14 22:23

Otázku v tom moc necítím. Jen tam cítím nějakou (možná zbytečnou) žárlivost. Základní věrnost nerovná se rozumět žárlivosti partnera...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.