Můj přítel

Od: Datum: 26.06.14 17:44 odpovědí: 8 změna: 27.06.14 13:17

Ahoj, mám kluka. Jsme spolu asi 4 měsíce. všechno bylo b pořádku ale teď jsme se začali hodně hádat. Když se hádáme tak mě ignoruje nezvedá mi telefon neodepisuje na fb, ale přitom tam je. Teď se semnou i rozešel protože nám to prej neklape a pak se zase strašně omlouval. Nedokážu být bez něho. POmáhá mi ve všem. Včera jsme se taky pohádali, Byli jsme domluvení na 19:30 čekala jsem na něho venku a nic, tak jsem mu zavolala a on že zachvilku tam bude. Čekám půl hodiny a nic. Tak mu volám a on že jde na jedno s jeho sestřenicí že pak dojde.Naštvala jsem se a šla za kamarádkou. Potom mi volal že je před naším kde jsem. Došla jsem tam a byl úplně v pohodě. Tam jsem s ním o tom mluvila. On mi řekl že už jí to dlouho sliboval. A ještě mi řekl že každej z nás to bere jinak. Vůbec nechápu o co mu jde? Dnesk ato samé ráno mi psal že se uvidíme večer. Potom jsem mu volala po 12 jestli by mi půjčil něco na airsoftovou akci. Tak jsem se ho ptala v kolik večer a řekl mi já už jdu se sestřenicí. Mluvila jsem o tom s ním několikrát :/ Chová se vážně divně. Pak se omlouvá. Jeho sestřenice mě nemá ráda. Chce aby jsme spolu nebyli. Chce to ona a její kamarádi a dokonce i můj bratr .Šikanovali mě přes sms, volali mi, psali na ask.fm. Udělali to tak ať si můj kluk myslí že to nejsou ony, ale jak byli opité tak se pžiznali. Je mi 16 a mojemu klukovi 20. Já už vůbec nevím co mám dělat, nemám toto už nikomu říct:( Nějaká rada? Předem Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.06.14 17:55

Ahoj. Nikolko, když se hádáte už teď, po tak krátké době, co bedete dělat za rok, za dva...? Pokud není schopen splnit to, co slíbil, není na něho spolehnutí a dává přednost své sestřenici před Tebou, pak pouvažuj o tom, zda o Tebe opravdu stojí. Myslím, že byste si měli jít každý svojí cestou a ujasnit si, co vlastně chcete. Je Ti 16 let, kluků potkáš ještě spoustu. Možná, že toto není zkrátka ten pravý pto Tebe a Ty pro něho. I to se v životě stává a nezbývá nic jiného, než se s tím nakonec smířit...Nezáleží na tom, co chce jeho sestřenice, ale na tom, co chce on a jak se k Tobě chová on..Kdyby s Tebou chtěl být a měl o Tebe zájem, choval by se jinak...

doplněno 26.06.14 20:40:

To záleží jen na Tobě. Ty si zdůvodňuješ proč s ním být. Snad bys měla vidět i ty důvody, proč na něm nebýt závislá. Myslím si, že by sis měla sama sebe začít více vážit a nebýt pro někoho dobrá jen někdy. I rozchody k životu patří, i když je to někdy těžké. Ale pokud chceš být pro něho jen děvče na zavolání, pak čekej, až si na Tebe náhodou udělá čas..Nic ve zlém, ale každý svého štěstí strůjcem...

Ohodnoceno: 0x

Od: nikolka608
Datum: 26.06.14 20:32

Jenomže to nejde. Nejde mu říct zbohem, když pro mě znamená opravdu moc:(

Datum: 26.06.14 21:51

Tohle udělat nemůžu. Nejde to ukončit

Datum: 26.06.14 18:17

Ty jsi pro něj prostě taková nouzovka. Když už není nic lepšího, ať už sestřenice, pivo, kamarádi nebo já nevím co a hrozí, že se bude nudit, tak jsi tady ty, která tu na něho čekáš jako pes u boudy. A jsi v podstatě vděčná za každé slovo, které s tebou promluví, za každou chvilku, kterou s tebou stráví. Opravdu tohle chceš? To si sama sebe tak málo vážíš?

doplněno 26.06.14 20:58:

A není lepší být chvíli sama, soustředit se na své zájmy a záliby, najít si nový okruh kamarádů a známých? Nebo ti tahle role vyhovuje. Sedíš, lituješ se a čekáš, až se někdo uráčí si tě všimnout. Volba je jen a jen na tobě.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 26.06.14 20:31

Vážím si sebe málo, to máš pravdu, je jediný koho tu fakt mám:o

Datum: 26.06.14 21:50

Zažívala jsem na základce šikanu a bydlím na vesnici, nikdo tu není:( Mám jen airsoftový team kde jsem úplně na začátku, ale zase jdu pak na střední:)

Datum: 27.06.14 12:06

nikoka608 Tohle nema smysl,budto si sama sebe konecne zacnete vazit,on vas stejne opusti,vim ze je tezke opustit nekoho koho mate rada,jen prodluzujete svoje trapeni,on si je vami moc jisty, tohle preci neni laska,ale to pochopite az budete starsi ,ja si nasel holku az ve dvaceti a nic mi neuteklo.

Od: nikc®
Datum: 27.06.14 13:17

Když se takhle chová, tak pryč od něj. Mě to udělat jednou, vyprdnu se na něj. Lepší už to nebude. Nebo myslíš, že ano? Kdyby to bylo mezi vámi dobrý, tak sem ani nepíšeš.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.