Přítelův profil na seznamce

Od: Datum: 25.11.12 12:18 odpovědí: 9 změna: 25.11.12 21:26

Mohla bych Vás požádat o vysvětlení partnerova chování. Seznámili jsem se prostřednictvím internetu, a rozumíme si, je nám spolu hezky. Ale vzhledem k tomu, že pracuje v zahraničí vídáme se málo. S tím jsem se smířila a rezpektuji to. Trápí mně, ale jiná věc. Nechal si založený profil na seznamce, kde jsme se seznámili a čas od času se k němu přihlásí. Můžete mi prosím vysvětlit proč to dělá? Hledá někoho jiného, jsem jenom náhradnice, aby zatím nebyl sám, nebo je to jen obyčejná zvědavost. Mně to osobně uráží, já profil už nemám. Mám s ním o tom citlivě promluvit nebo to nechat být. Co myslíte?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.11.12 12:30
avatar

Určitě tohle bych neodkládal. Pokud profil nezměnil na něco jako hledám kamarády místo partnerky, tak je to třeba zjistit.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.11.12 12:31

Neznám Vašeho partnera, mohu tedy těžko soudit. Pro Váš klid si s ním určitě promluvte, otázka je, jestli bude jeho odpověď upřímná.

K ponechání profilu na seznamce i po seznámení může mít mnoho důvodů: - buď Vás partner vnímá opravdu jen jako náhradnici a stále hledá někoho jiného, s kým by mohl trávit pracovní cesty

- nebo hledá rozptýlení během pracovních cest, kde může se ženami na seznamce například nezávazně flirtovat a necítí se pak tak sám

- nebo může komunikovat prostřednictvím seznamky i se svými kamarády, kamarádkami. Seznamky už dávno neslouží k prostému seznamování, k čemuž byly zřízeny, ale mnoho lidí tam hledá i přátele, na mnohých seznamkách je i chat, kde je možné s nimi komunikovat a podobně. Pro každého může seznamka znamenat něco jiného.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.11.12 12:39
avatar

To, že si s někým píšete a občas se vidíte, ještě neznamená, že je k Vám vázán. Je pořád svéprávný a svobodný. Proč to dělá, Vám může říct jen on sám. Možná hledá partnerku víc pro život, než na psaní. A Vás, jako vhodnou nevidí. Každý člověk chce s někým převážně něco pěkného užít, ne si psát...Asi si krátí s Vámi zřejmě jen čas u klávesnice. Pokud Vás to uráží, zeptejte se ho narovinu, jak Vás vnímá a co si slibuje od Vašeho psaní a jen občasného setkání. Možná něco úplně jiného, než-li Vy. Přeji Vám najít lásku hlavně pro život, nejen tu virtuální...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: askmenow*
Datum: 25.11.12 12:40

Celý tenhle hovor jste měla vést s ním, ne s námi. Komunikace a důvěra je základ vztahu a takhle se zdá, že vázne oboje.

Partnerovo chování vám navíc nikdo jiný než on nevysvětlí. Pro stejné chování může mít spoustu motivů a my můžeme jen hádat, zda jde o běžné zachování kontaktů na lidi, na které tam konrtakty má, hledání příští/další známosti, zvědavost, zvyk, či cokoli jiného.

doplněno 25.11.12 12:40:

Sama se zamyslete, jak jste se to dozvěděla, že tam profil stále má a chodí na něj a co to o vašem vztahu vypovídá.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ron*
Datum: 25.11.12 16:57

Dobrý den.

Proč to dělá Vám může vysvětlit pouze on sám. Nějaký důvod to mít bude. Neberte ohledy jen na něj, ale i na sebe. Citlivě by se měl chovat především on, až Vám bude své jednání vysvětlovat. Řešení situace neodkládejte. Ať už bude výsledek jakýkoliv, alespoň budete vědět na čem jste.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kareljeden
Datum: 25.11.12 17:06

Souhlasím s předpřispěvovateli.Berte ohled především na sebe. ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.11.12 17:42
avatar

No je to divné, pokud by to měl myslit s vámi upřímně, tak by asi už na ten profil moc chodit neměl. Seznámili jste se na netu, vídáte se málo, a i přesto, že si rozumíte, jak sama píšete, tak buďte poněkud opatrnějí. Protože se vlastně vůbec neznáte. Váš partner pracuje v zahraničí - jste si jistá, že tam nemá i rodinu? Abyste pak nebyla zklamaná.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: krkovicka*
Datum: 25.11.12 18:13
Jestli je Vám to proti srsti,uhodte naň ho.Osobně si ale myslím,že když spolu nespite nebo nejste manželé,nemáte mu co vyčítat.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.11.12 21:26
avatar

Odkud o profilu na seznamce a o tom, že se k němu čas od času přihlásí, víte?

Jestli jste svůj profil zrušila, nemáte podle mne přehled o počínání přítele na zmíněné seznamce.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.