Exekuce na soukr.majetek jednatele s.r.o

Od: Datum: 26.06.14 12:20 odpovědí: 1 změna: 26.06.14 21:39

Zdravím. Potřebuju fundovanou radu. Jedná se o to - jako občan této země mám nějaké exekuce. Teď se mi naskytla možnost otevřít podnikání, ale stále nechápu jak to bude fungovat. Je mi jasné, že v případě že budu podnikat jako fyzická osoba, může po mě exekutor jít. Chápejte - své dluhy splácím (pomalu, ale jistě), nechci se tomu vyhýbat, ale potřebuju v podnikání volně dýchat - takže splácet dál, a ne že mi tam vlítne a všechno znovu zničí... Pomůžu si, když založím s.r.o? Byl bych majitelem s.r.o a jeho jednatelem. Poradí mi nějaký odborník?

Díky Standa

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.06.14 21:39
Podíl ve společnosti ti seberou stejně jako jiný majetek
doplněno 26.06.14 21:40: Sezen nekoho jineho komu veris, ten bude majitelem spolecnosti, ty muzes byt jednatel s jednatelskou smlouvou bez odmeny a prachy si pak predate o pulnoci na benzince :)
Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.