Letrox - štítná žláza, vypadávání vlasů

Od: Datum: 24.06.14 23:31 odpovědí: 5 změna: 25.06.14 13:08

Dobrý den,

po měsíci a půl užívání Letroxu 50mg beru půl prášku ráno na lačno, mi šíleně vypadávají vlasy. Vůbec nehubnu, spíš naopak. Je mi 17 let a jsem z toho zoufalý. Prosím poradte co máme s mamkou dělat, ta už je zoufalá se mnou. Díky za odpovědi


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: mcgregor
Datum: 24.06.14 23:37

pokud budeš dobře substituovaný efekt by měl být opačný vlasy, kterépadají by měly přestat. To co popisuješ by mělo být opačně.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.06.14 00:50
avatar

Běžte hned k lékaři, který Vám Letrox předepsal, s tím, že máte tento nežádoucí vedlejší účinek !

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 25.06.14 10:13
avatar

Určitě, protože Letrox by neměl způsobovat vypadávání vlasů. Není to u něho popsáno ani mezi vedlejšími nežádoucími účinky.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.06.14 09:56
avatar
Mel bys začít hledat příčinu a léků se co nejdřív zbavit. Konzumovat ryby a mořské plody. Detox organismu taky neuškodí-viry a kvasinky v organismu. To znamená kompletní změna jídelníčku.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: nany*
Datum: 25.06.14 13:08

Zdravim take trpim na sniženou funkci štitné žlazy,,hubnu, a jsem malatna, ale zkoušim nove vyrobky od firmy okg , ktera je zameřena předevšim na bunky človeka , zkoušim to bez chemie, a vysledky i tyminimalni lepši, , kdo by mel zajem napiste mi nadhaaa26@seznam.cz

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.