Bulka pod pravou bradavkou

Od: Datum: 23.06.14 18:46 odpovědí: 7 změna: 24.06.14 14:40

Dobrý den,chci se zeptat nahmatávám bulku pod pravou prsní bradavkou a před tím asi 3 měsíce zpět jsem to měl na obou,jen teď mám větší tu pravou a nahmatávám tam něco tvrdýho něco jako taková žíla vedle toho cosi tvrdého,nemá to už tvar bulky prostě.

Nevítě co stím? mám docela strach že to je rakovina nebo nádor. :(

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.06.14 18:56
Dobrý den. Nepíšete,kolik je Vám let. Každopádně bych navštívil obvodního lékaře.
Ohodnoceno: 0x

Od: mico
Datum: 23.06.14 19:29

Je mi 14 let.

Od: myse®
Datum: 24.06.14 08:22

to vypadá na hormonální bouři a zduření... ale raději se poptejte u lékaře...

Od: wamp®
Datum: 23.06.14 19:30

Ahoj:) Máš strach a píšeš to nám? Pomůže pouze lékař...*zed*

Datum: 23.06.14 19:42
I kdyby tu byl mezi námi lékař, tak ti nedokáže poradit takto na dálku bez vyšetření. Může to být jen tukové nebo uzlinka - nádor by se neztrácel a znovu neobjevoval, takže se neboj a ukaž to lékaři ;)

Od: lotus*
Datum: 23.06.14 20:45

Co s tím? Ukázat to doktorovi...

Datum: 24.06.14 14:40

Lékaře potřebuješ v každém případě.Ten tě odešle na snímek na mamograf a pak se věci budou dít dál.Sám jsem si v padesáti toto prošel až na operační sál,po odstranění mléčné žlázy jsem si vyslechl dobrou zprávu a život běžel dál.

JABRAKA

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.