Regresní terapie - minulé životy

Od: Datum: 22.06.14 16:43 odpovědí: 4 změna: 22.06.14 20:46

Ahoj. Už dlouho přemýšlím nad tím, čím jsem mohla být v minulém životě. Říkala jsem to mý babičce a ta mi řekla, že to jednou zkoušela sama doma přes nějakou hypnosu, jako že to poslouchala v podobě mp3 možná. Pak jsem to říkala kamarádce a to zase zkoušela její mamka. Ani moje babička ani její mamka mi neřekla, kde to teď mohu sehnat, obě řekly, no někde to je pak ti to ukážu. Ještě se k tomu nedostaly, ani je nevídám každý den. Nevíte o něčem, třeba na youtube, nebo ke stažení, abych se mohla ponořit do regresní terapie a hypnózy? Nechci platit jmění za terapeuta. Prosím vás nepište mi, že je to blábol a blost, ať se na to vykašlu a řeším raději přítomnost a budoucnost, to řeším taky. Děkuji moc.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.06.14 16:48
avatar

Zdravím, regresní terapii a hypnózu by měl dělat pouze a jenom odborník, co tomu skutečně rozumí. Sama si můžete dost ublížit, zvlášť u té regresky.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 22.06.14 16:53
avatar

Doma se sama dostávat do změněného vědomí je velmi nebezpečná záležitost. Laicky - pokud např. jste ve změněném vědomí, a vypne se vám z jakéhokoli důvodu magnetofon, tak jste v průšvihu. Slyšela jsem o lidech, které měli doživotní následky - bolesti hlavy, může to vyvolat i psychózu.

Chce to certifikovaného terapeuta, nejlépe přímo od Grofa (který je autorem této metody). Nemusíte mít drahého terapeuta jen pro sebe, ale můžete se zúčastnit skupinové akce - holotropní dýchání probíhá pravidelně např. v Centru v Nesměni u Loučenic.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.06.14 20:15
avatar

Mám známou psycholožku, která tyhle věci používá, a ta tvrdí, že k "cestě" do minulosti musí být nějaký terapeutický důvod. Výlety jen pro zábavu nebo ze zvědavosti zpravidla nefungují.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: zdenkakv*
Datum: 22.06.14 20:46

Zkus www:najdise.cz, ale je to spíš věřte - nevěřte ...

doplněno 23.06.14 22:19:

Našla jsem: www:věštírna.com (věštění - minulé životy) a opět = věřte nevěřte ...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.