Kemp, kde je v noci klid

Od: Datum: 19.06.14 22:30 odpovědí: 7 změna: 20.06.14 19:53
avatar

Dobrý večer.

Rád bych se zeptal, zda nemáte někdo nějaké typy na kemp v ČR, kde je v noci klid. Nemyslím jenon na papíře, protože to je všude, ale kde se to opravdu přísně dodržuje, kde to třeba hlídá nějaký hlídač nebo recepčí a kdo to porušuje je mu doporučeno opustit kemp. Celá naše rodina máme přes den hodně aktivit, takže jsme večer docela utahaní. Navíc máme menší dítě a tak jsem rád, když si můžu po 23.00h. lehnout a mám klid.

Předem děkuji za Vaše názory.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.06.14 06:36

T+žko se hledá. Většina se jede na dovolenou vyřádit.Jezdím s karavanem spíše v srpnu a nejklidnější kemp jsem několikrát zažil ve Strážnici. Nebyla tam žádná parta a byl klid.Je tam celou noc recepční a na nějaký přiměřený klid dohlíží.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: egon®
Datum: 20.06.14 07:01

Dobrý den, byl jsem loni a předloni v kempu u Adršpachu (Bučnice). Byl tam pokaždé klid a přitom velmi pěkný a vybavený.

Ovšem vždy se může stát, že člověk kápne na v.ola...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.06.14 09:01
avatar

Autokemp Horka nad Sázavou. Proti proudu asi 3 km od Zruče. Staví tam i vlak.

Klidný kemp na břehů Sázavy, možnost pronajmutí chatiček i stavba vlastního stanu. Pěkné koupání v Sázavě. Je tam občerstvení, ne nějaké opulentní večeře, ale třeba pizza, párek v rohlíku či na tácku, něco k pití. Záchody i sprcha starší, nic moc, ale použít se nechají.

Koupající se navečer odejdou a je tam klid. Jen Sázava šumí. Doporučovala bych nějaký repelent, navečer se vyrojí ovádi a štípou.

Jinak je tam hezky, jen nevím, zda se tam právě letos nepřivalí nějací zlotřilci, kteří budou řádit celou noc. To je pokaždé sázka do loterie. V takovém případě se dá odjet o kus dál. Jaga.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 20.06.14 09:11
Kempu jsem vyuzila a vyuzivam hodne. Vetsinou klid je. Kraval byva ve vodackych kempech dostupnych lodi. Tem je lepsi se v tomto pripade vyvarovat.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: milan23*
Datum: 20.06.14 11:09
Klid je třeba v Jinolicích(ta strana s bazénem)-Český ráj, Stará oleška-aljaška-české Švýcarsko, sportkemp Doubí-CHKO třeboňsko.
Brajgl je naopak v Doksech na mácháči anebo na VN Rozkoš
Obecně lze říct že nejklidněji je v horolezeckých kempech a největší randál ve vodáckých.
Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 20.06.14 15:59

Z loňské zkušenosti kemp Jenišov u Lipna.Přímo u kempu staví cyklovlak ( ne v noci ) ,kemp je krásně vybavenej,čistej,tichej,krásná pláž a skvěle vaří v místní restauraci. V okolí krásné procházky a cyklostezky...

Ohodnoceno: 2x
 
Od: tercii*
Datum: 20.06.14 19:53

Mám dobrou zkušenost s autokempem Příhrazy. Byla jsem tam právě před týdnem- klid je od 22:00 do 6 nebo 7 do rána. Opravdu se to tam dodržuje, lidi tam jezdí většinou slušní, ohleduplní a kiosek je v rozumné vzdálenosti od ubytování. Je to tuším Český Ráj, u Mnichova Hradiště, 10 kilometrů od Kosti. Je to tam celkově fakt pěkný, chatky krásný, sociální zařízení slušný, velkej plac kde se dá blbnout, volejbalový hřiště... Dají se přistavit karavany a stany. Co budu povídat, nejlepší kemp kde jsem byla. Nikdo tam sice v noci nechodí kontrolovat, jestli někdo nehlučí, ale co vím od lidí z mého okolí, na nepřizpůsobivé jedince tam většinou vyběhne správce, takže pohoda. I když já tam nikdy na nikoho, kdo by klid nedodržoval, nenarazila.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.