5x

Proč se mnou přítel nechce spát?

Od: Datum: 15.05.09 17:11 odpovědí: 27 změna: 05.11.09 15:44

Zdravím všechny.Mam takovy choulostivy problem ve vztahu a nevim si rady.s pritelem chodime nekolik mesicu, sexualne sme zacali zit zhruba po mesici. posledni dobou neco stagnuje. pritele musim dlouho povzbuzovat abychom spolu spali a kdyz uz na to prijde tak se casto stane ze po chvili jeho vzruseni opadne. je mu 20 a vyrazne zdravotni problemy by mit snad nemel. sexu se posledni dobou spise vyhyba. kdyz reknu ze na nej mam chut, vymluvi se, ze za chvili musi jit nebo ze je nekdo vedle v pokoji, kdyz je po cviceni, tak ze je unaveny nebo ze je nekdo vedle a kdyz ani jedna z techto vymluv nefunguje tak ze ho boli hlava. jednou uz jsem si s tim lamala hlavu a zeptala jestli delam neco spatne. po dlouhem premlouvani aby mi rekl v cem je problem se zminil ze bych mohla trochu zhubnout, tak jsem zhubla 4kg. (vahu mam v normalni mezi). problem se na chvili zlepsil, ale ted je vse pri starem, neli horsi, vymlouva se, na eroticke svadeni nezabira a v posteli si me nevsima proste se mnou nechce spat, ale nechce rict v cem je problem. Mohl by mi nekdo poradit, cim to muze byt, zda je tento problem bezny. Jakym zpusobem bych se ho mohla zeptat. Budu vdecna za jakoukoliv radu. Nevim, jestli je to prilisnym sportovanim, obcas se na to odkazuje, protoze trenuje min.5x tydne po dvou hodinach, muze to mit velky vliv? nebo mam dale hubnout. jeho byvala pritelkyne byla velmi hubena a rikal, ze s ni mel opacny problem, ji se nechtelo. Jednou se zminil (jeste prede mnou, ze by bral sex kazdy den.)
Diky, s pozdravem bramborka...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: petulekokoskova*
Datum: 15.05.09 17:47
Ahoj bramborko,teeeda ja koukam,memu muzi je 54 let a sexoval by poradaz ja uz nekdy nemuzu,je pravda ze laska je korenim zivota,ale kdyz nekdo nema chut,tak to nejde.Ja Vam popravde reknu,ze mne napadlo ze nekoho ma,anebo je opravdu tak unaveny,nema apetit a proste nechce.Jinak tomu nerozumim,opravdu ne.Co kdybyste pripravila pekny vecer,svicku,vanu s bublinkama,vinko,hudba...zbytek necham na Vas a jeslti toto nepomuze tak to nevim...hodne zdaru..PEta
Ohodnoceno: 0x

Od: rosenikki*
Datum: 15.05.09 18:41

No.. Je dosti možné, že na to vážně nemá chuť a sport ho dostatečně vyčerpává.. Potom je tu možnost, že má jinou (ale tak chodíte spolu pár měsíců, takže myslím, že ne..).. A nebo mu třeba vadí, že ta co chce sex pořád jste právě vy a jeho to nebaví.. Zkuste ho chvíli nesvádět, neptat se ho na to.. vůbec se o sexu nezminovat.. Třeba chce být tím "přemlouvačným svůdníkem" právě on :)

Ohodnoceno: 3x

Od: bramborrka
Datum: 16.05.09 00:07

no to mě už taky napadlo... vzhledem k tomu, že minule to jeho bývalá přítelkyně nechtěla a jemu to chybělo... ale problém je v tom, že on prý potřebuje, abych mu naznačila, že to chci, to říkal aspon předtím... že sám ji asi nějak nechce obtěžovat, že by se netrefil do nálady (asi defekt z minula)... :(?

Od: moxa*
Datum: 15.05.09 19:31

Důvodů může být spousta, ten pravý ví asi jen on...každopádně pokud je pro něj překážkou sexu nějaký ten špíček (který ani nemáte), tak to zrovna dobrá perspektiva do budoucna není

Od: davidhavel*
Datum: 15.05.09 19:45

Nechej ho, ať si o to řekne sám... když se to nestane třeba ani po měsíci, je vážně něco špatně, ale chyba nebude na Vaší straně. Podle sebe soudě je to únavou, ať už psychickou či fyzickou...

Datum: 16.05.09 00:22

Je pravda, že v poslední době zažíval dosti stresy, kdy musel řešit školu apod... se cvičením je stále na vysoké úrovni a nikdy jsem ho neviděla zahálet... takže zkusím to brát prozatím jako únavu a vyčkám, nechci ho ještě více stresovat tím, že do něj budu rýpat s tím, že nám to neklape v posteli. Znamená pro mě mnohem víc než ta postel, jen jsem měla obavy, že si to bude muset nahradit jinde, kde a kým mu to bude vyhovovat víc... když mi nechce nic prozradit, cítím se bezmocná. Dokáže mě to potrápit.. Počkám tedy jestli se s postupem času, až skončí zkoušky a podobné... něco vyřeší...

Jen mne to více zarmoutilo proto, že mi třeba nedokáže říci miluji tě. Od minulého vztahu je to pro mne velký skok (ač jsem to tam slyšela častěji, nikdy mne to neomrzelo)... nevím, jak muži vnímají toto slovo. Rozhodně vím, že jím neplýtvají, jen by mne zajímalo, jestli takový velký cit dokáží cítit a neříkat ta slova "miluji tě", nebo jestli to dokážou říct, ale jen když jsou skutečně zamilovaní...

Od: davidhavel*
Datum: 18.05.09 14:31

Ve fungujícím vztahu to oba dva vědí, aniž by si to říkali a říkají si to proto, aby to bylo ještě hezčí, tudíž né přiliš často, čímž to získává na významu. Spousta chlapů to tak cítí, ale říct to neumí a když už to říkají, tak často proto, protože vědí, že ženská to potřebuje nejen vědět, ale i slyšet :) Tak asi tak...

Ohodnoceno: 2x

Datum: 18.05.09 23:57

to bylo hezky receno, dekuji za rady :) občas se až sama divím, jak rozdílně vnímají muži a ženy svět a hlavně vztahy :)

Datum: 15.05.09 20:08

Klasická etuda z partnerských vztahů. Jednoduše přestaň tlačit na pilu. To je vše. Chlap musí dobývat. Je na to od přírody nastaven. Chovej se jako dřív, ale přestaň se jako zajímat o sexuální aktivity. Zabere to uvidíš.

Datum: 15.05.09 21:04

Z vlastní zkušenosti musím říct, že tato strategie většinou vede jen k tomu, že sexuální aktivity přestanou úplně *smich* Jak si neřeknu, tak není nic.

Datum: 15.05.09 21:11

Každej je holt nastavenej od přírody jinak. Pokud jsou tyto rozdíly velké, tak je to problém. Někdo to může mít místo jídla a jiný na vánoce a 2x na dovolené*smich*.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 15.05.09 21:15

CHtěla bych, aby můj manžel byl alespoň jedním z nich *smich*

Od: camelot*
Datum: 15.05.09 22:03

Ahoj lidicky. Rekl bych, ze nejvetsi prusvih je ten, ze jste v tento cas kazdy jiny. Zkratka jeden by se stale miloval a druhy ne. To se ale vetsinou otaci po urcite dobe. Rada typu svicky, sampano atd je prima, ale pokud mas chute caste, pak nepredpokladam, ze budes stale vyrabet novou a novou atmosferu. Nejsem si ale vubec jist, zda-li by mohl zafungovat nejaky trik. Samo, ze muzes zkouset pritele rajcovat peknym pradylkem, skvelou atmosferou pri tech svickach nebo mu udelat fajnovou masaz...

Jenze dle meho nazoru si s tim nejak kort nepomuzes, nicmene za zkousku to stoji. Spise bych zkusil na nej netlacit a nechat tomu volny prubeh, treba se chytne chlapec zcela sam a zacnes ho tim vice pritahovat. Nesmis se mu moc oddavat a byt na nom priliz zavisla, takovy kluci jsou. Mozna to je ten duvod, ma takovy pocit nutnosti. To je to spravne slovo. Vim, ze to musi byt tezke, ponevadz nekoho milovat a nemuzes-li se s nim pomilovat, to je na hlavu.

Preju Tobe a vsem lidem aby meli zivot plny lasky, to je opravdu koreni zivota!

Ohodnoceno: 2x

Datum: 16.05.09 00:14

Mno... šlo mi také o to, že mám trochu obavy, že to, co si nenajde u mě, si bude muset vykompenzovat jinde :( když se mu nelíbí technika, nebo něco, co se nedá změnit (nevím, třeba hrudník, obličej... co já vím..), tak to bude shánět jinde. Nevím, říká se o mužích, že sex je pro ně jednou z priorit. Možná bych si řekla také, že by mohl být výjimkou... kdyby mi ale předtím neříkal ty věci, že sex má moc rád apod... to mi dělá starosti právě.. :(

Inu, tak já to teda zkusím.. ted nebudu vzbuzovat žádnou výraznou aktivitu (i když to pro mě bude těžké a to hned ze dvou důvodů...inu, k sežrání je :) hlavně díky dobré kondici ale také že jsem nerada pasivní... ráda bych se zapojila... radši bych byla, aby to bylo vzájemné...) ale když to jinak nejde...

Datum: 16.05.09 09:31

S tou prioritou u chlapů naprosto nesouhlasím, já to už mnoho let považuju za vtip... Mužů, o kterých v tomhle něco vím je okolo mně docela dost a především od určitého věku pro ně sex začne být příliš namáhavý a žena má smůlu. A pak koho pořád bolí hlava :( Jen mně mate, že Tvůj přítel je tak mladý, ale jak říkáš, taky unavený. A pořád si myslím, že odpověď - upřímnou - by Ti měl dát hlavně on. Tady můžem jen hádat a být úplně mimo *nevi*

Od: venda*
Datum: 30.07.09 15:11

Barborko, kolik Ti je let?

Od: pumpa
Datum: 20.05.09 06:59

Ženská, která si ho nepostaví tak si ho nezaslouží.

Od: giantees
Datum: 01.11.09 00:03

blbečku!

Od: terka*
Datum: 22.05.09 22:52
Buď má jinou nebo nemá opravdu chuť.A jestli jste spolu nespali už dlouho,tak možná by to chtělo okořenit.Já to taky udělala...měla jsem stejný problém.Koupila jsem si černé erotické prádýlko.A ukázala jsem se v něm v den co nebyl tak unavený a světe div se stalo se to na co jsem tak dlouho čekala.Ptám se ho i jaké má představy a některé z nich vyplním a pak se svěřuji i já.Zkuste to taky...možná že to zabere.A nebo se s Vámi nemiluje proto že Vás chce opustit.

Od: technikjirik*
Datum: 23.05.09 23:18

jinýho chlapa... je jich na světě dost , kteří si rádi uleví na tvém těle a budou se u toho tvářit jako kamarádi... promin mi tu hrubost a neber to ode mne jako vulgaritu, je to ale realita... přeji ti hodně štěstí s jiným partnerem

Datum: 24.05.09 01:20

Nezavidim borcovi jeho situaci... hmmmm

Od: lekvii*
Datum: 24.05.09 13:04

ahoj barborko ja mam podobny pripad,ale ja jsem ten jakob tvuj pritel,jsem unaveny z prace ,vystresovany,pouze prijit domu a spat,chut na sex 0.o vikendu se to nekdy zlepsi,nepracuji a nabiram energii,myslim ze je unaveny,zkus cvicit snim.treba ho to bude nak ...

Od: lm®
Datum: 24.05.09 14:05

Ahoj.

Pokud nejsi nějak velmi obézní (a ty píšeš,že ne) ,tak je problém na jeho straně.Měl by tě mít rád takovou ,jaká jsi a ne ti říkat,že máš zhubnout či co.Teda pokud jsi během vztahu nenabral 20kg:D.asi bych mu trochu naznačila,že není na světě sám a že jestli to takhle půjde dál...Zase na druhou stranu byly-li by zatím opravdu pychické problémy,nebyla by výše zmíněná rada vůči němu fér.Zkus sama zvážit mohlo-li by to bát skutečně jen vyčerpáním ze školy a sportu.

Musím ale přiznat,že sex je výborný odreagovávací stimul.Alespoň my s manželem jsme v dobách největších stresů- př. změna zaměstnání apod. mívali nejhezčí erotické chvilky...tak nevím.

Ohodnoceno: 1x

Od: maya*
Datum: 29.07.09 23:12

Ahoj Baro,

kdysi jsem resila temer stejny problem...a prisla jsem na to, ze pritel uziva jakesi dopingove "medikamenty" pro lepsi vykon a rust svalove hmoty, ktere mimo jine snizuji sexualni apetit na bod mrazu a privadeji problemy s erekci. A reseni z me strany?Nasla jsem si pritele, ktery cele dny netravi v telocvicne, ma pupek a milujeme se denne i 3x ;)

Od: barus*
Datum: 04.09.09 17:05

Ahoj!

No já mám přítele tři roky a zhruba po roce a půl až dvou letech jsme začli řešit ten samý problém. V době, kdy jsme spolu začli spát, což bylo zhruba po třech měsících vztahu, to bylo tak, že to šlo bez problémů a když to tak řeknu, tak téměř kdykoli a kdekoli. Ale nejspíš to nějak postupně opadalo. Teď spolu spíme opravdu tak 1x za 14 dní průměrně, výjma dovolených. Jsem na tohle dost citlivá, a tak jsem si lámala hlavu, čím by to mohlo být. Napadlo mě, jestli nejsem tlustá, tak jsem zpevnila postavu. ( Váhu jsem taktéž měla normální) Žádná valná změna. Samozřejmě mě i napadlo, jestli nemá jinou. Jednou jsem ho dokonce přistihla, jak masturbuje ve vedlejším pokoji... Myslela jsem si, že nejsem dost dobrá. Problém je v tom, že muži o tom opravdu neradi mluví. Ale nutit ho do toho asi neni to pravý. Párkrát mi připadalo, že se o tohle snažím a výsledek byl takový, že vzrušení opadlo a reakce na obou stranách byla snad ještě negativnější. Jednou jsme si o tom promluvili. Říkal mi, že o tom už přemýšlel, ale nic ho nenapadlo.Svému příteli stoprocentně věřím a když mi řekl, že mě nepodvádí, vím, že mi nelže. Když jsme ale na dovolené, je to uplně něco jiného. Na horách i v létě na dovče to bylo vážně super. Možná by pomohla změna prostředí, jestli máte nějaké společně přátele, tak třeba aby mu občas řekli, jestli si všiml, jak ti to sluší a tak...Nebo zvol nějakou ozdobu: piercing v pupíku nebo nějaké drobné tetování...Možná budeš i přemýšlet nad rozchodem. Potom bych řekla, že je to otázka toho, jak moc ho miluješ a jseš ochotná tohle tolerovat...Nevím...Baruš

Datum: 01.11.09 00:06

Vypadá to, že ho nepřitahujete, protože je srdcem a duchem jinde :( Nehledejte chybu v sobě, hledejte jiného přítele.

Od: miroroseznamcz
Datum: 05.11.09 15:44

Beruško, radím ti, jdi od něj. Teď nemyslím kvůli sexu. On tě prostě už nechce. Smiř se s tím a hlavně se nevnucuj, zprotivíš se mu nadobro.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.