Proč vidím rozmazaně?

Od: Datum: 18.06.14 17:41 odpovědí: 7 změna: 19.06.14 13:56
Zdravím. Před chvílí jsem se probudil a z ničeho nic jsem začal vidět rozmazaně na pravé oko.. z ničeho nic.. v zrcadle vidím, že oko je narozdíl od levého trohu zarudlé. Prosím řekněte mi, co mám dělat
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.06.14 17:54

může to být od žmoulání oka nebo z ostrého světla ale nejsem doktor takže nejlepší bude poradit se s lékařem

Ohodnoceno: 0x

Od: fisa*
Datum: 18.06.14 17:58

Přeležené?

Od: betaraybill*
Datum: 18.06.14 18:02

z chlastu?

Od: cuca®
Datum: 18.06.14 18:16

Vyckat do zitrka. Nekdy, malokdy se to stalo i mně.nevim kolik vam je, ja si myslela, jestli to nema souvislost s tlakem krevním. Vzdy to za chvilku přestalo, popraskane zilky jsem mela taky.

Pak jsem si myslela, jestli nemám "suché"oko.

Ale nejsem očař.Jelikož jsem s tim nikdy nešla k lékaři, skoncilo u mych úvah :)

Od: lego®
Datum: 19.06.14 11:22

Nemas monokl?

Datum: 19.06.14 11:25

možná jste si oko nějak narazil nebo jste na něc ve spánku tlačil. Možná přejde během dne .. pokud to do zítřka nepřejde navštivte lékaře.

Od: ruze®
Datum: 19.06.14 13:56

Uvařte si černý čaj a dávejte si vlažné obklady přímo tím sáčkem čaje-trochu vymačkat,oko se zklidní,mohlo vám do oka spadnout nepatrné smítko a vy jste si oko ve spánu nevědomky protíral a tím jste si mohl oko podráždit.Pokuď se to do zítřka nezlepší,zajděte určite k očnímu.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.