Jak dát holce najevo že je hezká +rozchod

Od: Datum: 17.06.14 23:52 odpovědí: 10 změna: 21.06.14 07:42
Ahoj , mám takový problém se svoji kamarádkou kterou jsem dříve chtěl ,ona mě odmítla , ale teď má kluka , kterej je ale úplně blbej a ona to sama ví a stejně s ním chodí a den ode dne se to blíží k rozchodu , má ho plný zuby svým chováním,Prej ho má rada jenom ze srdce jinak o něm mluví negativně , a já jsem ten kdo ji musi utěšovat kdyz je z něho smutná ... Chtěl bych se zeptat , má cenu se o tu holku připadne nejak snažit kdyz se každým dnem můzou rozejít? A mohl by mi někdo vysvětlit , jestli je vůbec možný chodit s někým jenom kvůli tomu že jo máš rád/a ale vedet že je jinak úplně blbej? ...
No a hlavne k problému proč to sem píšu to je druha věc: ten kluk ji ani není schopnej říct jak je krásná atd. Jenom se k ní furt lepí a sahá na zadek atd. (Což ji taky štve) , je hrozne pesimistická a furt jí říkám i píšu že je hezká ale ona je hrozne v tomhle negativni , nevíte o nejakym tipu jak bych ji mohl dát fakt dost dobře najevo že je krásná? :)
Dekuju předem za odpovědi , jsem trosku unavený tak snad jste to pochopili :)

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 18.06.14 00:01
avatar

Dobrý den, k Vaší první otázce - ano, žena dokáže milovat muže, i když je to vůl, despota, "nemakačenko" nebo jí ubližuje i fyzicky. Proč? To neví kolikrát ani ona, ale ví zcela přesně, že ho miluje. Pokud jde o vyjádření toho obdivu a krásy, tak nejlépe slovně. Není to zase tak velký problém, ale mnoho si od toho neslibujte - pokud tam nebude jiskra, tak to s ní nepohne.

Ta jiskra by byla na samostatnou otázku. Zdravím!

doplněno 18.06.14 07:13:

Ta slečna Vám řekla, že už to zkoušela mít Vás více ráda, ale že jí to nejde. Tak to tak bude.

Zůstanete pro ní jen kamarád. Smiřte se s tím, slečnu v tom nechte plácat a pokud se s tím chlapcem rozejde, tak si najde patrně někoho jiného, ale Vás ne.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.06.14 00:16
avatar

Zajímalo by mne, jak byste se na místě "toho blbce" cítil Vy. Představte si, že chodíte s krásnou holkou a někdo se rozhodne, že jste blbec, že si ji nezasloužíte a začne "Vám lézt do zelí". Některé věci se prostě nedělají, ať už si o dotyčném myslíte cokoliv...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ria®
Datum: 18.06.14 00:18
avatar

"prej ho má ráda jenom ze srdce"? :) To je přeci pro Vás to nejhorší :)..

:D takových najivů už bylo, co mysleli, že když se u nich holka vypláče, mají šanci. Ona si akorát najde jiného blbce a dalšího - a Vy pravděpodobně budete vrba tak dlouho, dokud Vám to nebude vadit. Jestli Vás odmítla, stal by se malý zázrak kdyby změnila názor.

K druhé otázce - pokud nemá přehnaně nízké sebevědomí a je skutečně hezká, tak to ví, a ty odpovědi typu, ale nejsem, atd.. má jen naučený.. Je zbytečný jí to donekonečna omlejvat.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 18.06.14 05:09
avatar

Smiřte se s tím, že Vás prostě nechce a Vy na tom nic nezměníte. A že chodí (a možná se rozejde) s blbcem (což je ovšem jen názor jednoho žárlivého kluka - Vás) je čistě její věc a Vám do toho nic není.

doplněno 18.06.14 14:11:

"myslel jsem že časem si uvědomí že lepší bych pro ni byl já..."

No jo, ona si to ale zřejmě nemyslí. Čím dřív to pochopíte, tím to pro Vás bude lepší.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lukyk19998
Datum: 18.06.14 06:55
Ne to není o žárlivosti , s tím klukem chodím do tridy a ona sama o něm říká že je to idiot,se kterým ani nikdy nechce spát apod.
Reśpektive nejsem jediný kdo se diví proč s nim chodí.
Nejhorší na tom je že on se s ni neumí ani bavit a jí to štve , myslel jsem že kdyz my dva se dokážeme spolu bavit o čemkoliv a to doslova že šance je , ona sama mi řekla že se snažila mě mít víc ráda ale že to neslo , navíc mela už v té době rada tohohle kluka (před rokem) , myslel jsem že časem si uvědomí že lepší bych pro ni byl já...
 
Datum: 18.06.14 17:38
avatar

Nebyl byste pro ni lepší ani omylem. Dobrý kamarád (nebo přítel) by totiž dívku, její názory i rozhodnutí akceptoval.

Nesnažil by se jí rozbít vztah a vnutit se místo současného partnera ...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.06.14 18:47
avatar

Jsou věci, které se nedělají. Za prvé montovat se do jejich vztahu. To se většinou tomu montérovi vrátí i s úroky. A z obou stran. A za druhé, jestliže ona je schopná takhle mluvit o klukovi, se kterým chodí, co vlastně očekáváš? Že se s ním rozejde a bude chodit s tebou? I kdyby se to nějakým nedopatřením stalo, tak počítej s tím, že pak s někým dalším bude stejným způsobem mluvit o tobě. A ona to dělat bude. přinejmenším do té doby, než dospěje a zjistí, co to opravdový vztah je. Co k tomu patří a co rozhodně ne.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.06.14 11:47
avatar

Ahoj. Nechápu, proč řešíš vztah za jiné? Kdyby s ním být nechtěla, nebyla by s ním. Spíš se zamysli i nad jejím chováním. Když mám někoho ráda, určitě ho nepomlouvám a nevyjadřuji se o něm, jako o "idiotovi". Její chování není hezké. Ty se jí snažíš vetřít do přízně, protože doufáš v jejich rozchod a jsi čekatel...Když se Ti to líbí, je to Tvá věc. Ale kdyby o Tebe opravdu stála, už dávno by s Tebou byla. Můj názor je, abys přestal strkat nos do cizích vztahů, našel sis jiné děvče a staral se o ten svůj. Tahle slečna o Tvé lichotky zřejmě nestojí..Nic ve zlém, každý svého štěstí strůjcem...

doplněno 19.06.14 23:29:

To si musíš Ty sám ujasnit, co vlastně chceš a s kým chceš, nebo nechceš opravdu kámošit. Najdi si svůj vztah a pak nebudeš mít čas na to, řešit ty dva...

Ohodnoceno: 2x
 
Od: lk19998
Datum: 19.06.14 23:23
Hmm tak ten její kluk si začal stěžovat že se s ní vůbec bavím a trávím s ní čas , ona ho se mnou ale trávit chce ,ale ten kluk chodí se mnou do tridy a už me to opravdu štve ;-( co mám dělat? Jsme kámoši už přes rok , dřív než on o ni vůbec veděl že k nám chodí do školy a teď ji píse abych si dával pozor abych ji neco neudělal jinak mi dá do huby? Mám pokračovat v kamarádství s ní (nechci o to kamarádství přijít ale hádat se s tím klukem furt nechci) nebo se na to vykašlat a bejt smutnej že jsem kvůli němu přišel o fakt hodně dobrou kámošku?
Datum: 21.06.14 07:42
avatar

*bzum* Je to marný, je to marný, je to marný...

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.