Porada s lhaním

Od: Datum: 17.06.14 20:31 odpovědí: 10 změna: 18.06.14 15:46

Ahoj, potřebuji poradit, neboť se říká víc hlav, víc ví.

Před dvěmi léty jsem chodila s přítelem, který mne dostal do dluhů, až mi hrozila exekuce. Já na něho podala i návrh na soud, kde jsem zvítězila a má mi vše vrátit. Pak šel do vězení, v dubnu se vrátil z vězení, tím pádem se chce i vrátit ke mne . Co k němu cítím , tak to není láska, tak jako byla předtím, neboť co otevře pusu tak nevím zda je to pravda či lež. Je to totiž chronický lhář, a to co mi udělal před dvěmi léty se nedá smazat jako mávnutím proutku. Mám i jeho heslo na fb o kterém neví, takže kdykoliv si můžu přečíst zprávy, tak se jen dočítám další lži které píše jeho známým. Takže otázka zní, má to cenu někomu takovému věřit že se změnil? Děkuji za odpověď.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: jic
Datum: 17.06.14 20:34

Nezměnil se a pokud uvěříte, okrade vás znovu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bruk600*
Datum: 17.06.14 20:37

NEMÁ TO CENU! Rychle pryč!

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 17.06.14 20:43
avatar

Nebuďte blázen, okamžitě to s ním ukončete, pokud si nechcete zkazit celý život !

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 17.06.14 20:44
avatar

Ahoj. Člevěk by se měl poučit ze svých chyb a snažit se je neopakovat. Ztracená důvěra se těžko získává zpátky. Pokud máte již nyní nutkání číst jeho soukromé zprávy, což byste dělat neměla, co si od takového vztahu slibujete? Doposud Vám nazaplatil, co Vám dluží, tak co od něho můžete očekávat? Dostal Vás už jednou do problémů, držte se od něho tedy dál..

Ohodnoceno: 2x
 
Od: cuca®
Datum: 17.06.14 22:31
avatar

Dostane vas do dluhů znovu, a znovu a znovu...verte mi, lide se v podstatných věcech nemeni..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 17.06.14 22:47
avatar

Dobrý den, mohlo by jít o duševní chorobu, která se uvádí pod pojmem "bájná lhavost".

Takovému člověku je lepší se vyhnout, protože nikdy nevíte, jestli nemá slabou chvilku a zrovna neřekl pravdu . Snad se to dá léčit, ale to by ten člověk musel chtít.

Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.06.14 00:19
avatar

To je jednoduché, zpět ho neberte. Kdybyste o něj stála, věděla byste o tom (nepotřebovala byste se ptát zde).

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.06.14 07:29
avatar

Člověk možná i odpustí, ale nezapomene. Vzpomínáte určitě, co bylo, do čeho Vás dostal. A jistě nechcete, aby se to znovu opakovalo. Proto co nejrychleji od něho pryč.

Co si vůbec myslí? Soudil se s Vámi, byl ve vězení, má Vám vše vrátit a kde sebral tu nebetyčnou drzost, že chce ve vztahu pokračovat. Ani náhodou. Možná si vydedukoval, že když spolu začnete znovu žít, nebude Vám muset nic vracet.

Jen by mě docela zajímalo, kdy Vám vrátí to, co mu soud nařídil. Podle mého názoru to bude na svatého Nikdejše. Najděte si slušného člověka a tohoto nechte svému osudu. Myslím, že se nepolepší. A proč byste ten obětní beran měla být právě Vy? Jaga.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 18.06.14 07:39
avatar

Ženská proberte se? Co ještě musí udělat, aby jste uvěřila, že ten chlap je to lump, vyčůránek a podvodník? Takový člověk přece není pro život!

On Vás zadluží, dostane do problémů, peníze nevrátít, zavřou ho (šmarja za co? Navíc se tam možná ještě něčemu přiučil) a on se po propuštění tím pádem chce vrátit k Vám? Ten má nervy! Vzala bych vidle a hnala ho sviňským krokem, aby věděl, že u mě mu rozhodně pšenka nepokvete!

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 18.06.14 15:46
avatar

Myslím si, že to, co tu píšete přesně vystihuje jedno přísloví: "Ze šedesátileté prostitutky pannu neuděláš". Na vašem místě bych se od něho distancoval.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.