Vrácení zboží, bez vrácení peněz, aukro

Od: Datum: 16.06.14 18:57 odpovědí: 5 změna: 19.06.14 00:18

Dobrý den. Zakoupila jsem zboží přes internet a protože bylo nevyhovující tak jsem dne do 14 dnů od převzetí zásilky, 19.5 zboží vracela. Do dnešního dne nevrátili peníze, ani nereagují na telefonáty a emaily. Prosím poraďte kam se mám obrátit. Zboží jsem zakoupila přes Aukro, je nějáká komise na ochranu spotřebitele? Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 16.06.14 18:59
avatar

Přímo na správu Aukra.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.06.14 19:08
avatar
Otevřete spor na aukru přes centrum sporů http://aukro.cz/country_pages…cation/guide_debate/index.php
doplněno 16.06.14 19:48: @Olaf71 - v tom případě, ale nemuseli přebírat zásilku a paní se mohla vrátit zpět. Mohla mít alespoň zboží.
Ohodnoceno: 1x
 
Od: betaraybill*
Datum: 16.06.14 20:40

aukro a ochrana kupujícího? *smich**smich**smich* přinejhorším udělají prodávajícímu bububu tytyty a udělí jakýsi trestný bod.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.06.14 21:27
avatar

jak bylo nevyhovující? co sním bylo neseděl popis,bylo rozbité? toto nejprve upřesněte, pak řešte ostatní!

a pro ostatní -nehažte hned všechny do jednoho koše! Na aukru konkrétně je systém hodnocení a ten je docela vypovídající o prodejci! Osobně jsem nakoupil i prodal hejno mzboží,nakonec u dražší zboží,Xantijku dokonce přes aukro,tento NTB co na něm píšu atd a vše OK-proč? protože všichni měli hodně kladných hodnocení a tudíž si prodejci stejně jako já při prodeji,nedovolili poslat věc, jejíž popis by neodpovídal skutečnosti!Jinak pokud se kupujicí podívá na hodnocení prodjce,tak se dá vyhodnotit zda to bude podvodník,pravděpodobně a či ne!

doplněno 16.06.14 21:36:

To betarabill-normálně bych ti vynadal,ale takto nemůžu ani souhlasit ani odporovat .Přestože mám hejno (239 oficiálních kladných) hodnocení neoficiálně (nebylo uděleno) kolem 350 a žádné negativní a žádné záporné hodnocení, tak jsem toto nemusel použít ani jako prodejce ani jako kupující,takže nevím jak ochrana chodí!.

doplněno 19.06.14 09:34:

Nerad někoho osočuji,ale že tazatelka neodpověděla na dotaz tak si myslím,že na obrázku se ji to líbilo,ale ve skutečnosti ne tak poslal z5,nevím,ale na druhou stranu- mnoho problémů vzniká jen nedorozuměním takže je docela možná i tato varianta.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: carloss
Datum: 19.06.14 00:18

zdravím, jak radili přede mnou. jen zmíním tu ochranu kupujících, protože s tím mám zkušenosti z okolí. kamarádům zaplatili celou škodu a docela rychle. když něco na aukru nevyjde (jste podvedení), tak tu funguje program ochrany kupujících - vrátí vám peníze včetně poštovného. je to docela unikátní, protože vlastně ručí za prodejce a aukro zboží nikdy nevidělo, přesto to zaplatí. takže když by nic nevyšlo, je tu šance na pomoc (doporučuji se v první řadě na aukro obrátit přes kontakt nebo na callcentrum).

ať to klapne ;)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.