Léky na hubnutí: máte zkušenost?

Od: Datum: 16.06.14 18:02 odpovědí: 8 změna: 17.06.14 11:25

Se kterými léky na hubnutí máte dobrou zkušenost? Co takto Lipoxal Xtreme, zkoušeli jste? Nebo jiné?

Jenom mi nepište, že se mám víc hýbat a méně žrát :D


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 16.06.14 18:07
avatar

Supééér :"Účinek léku je třeba podpořit aerobním cvičením !" Umíte číst?...Pochopte,že žádný přípravek Vás nezbaví obezity či nadváhy ! Což takhle méně žrát a více se hýbat :-D Kdyby tyto přípravky fungovaly,tak by na světě nebylo miliardy tlustých lidí !

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 16.06.14 18:25

žádný lék vás bohužel nespasí... je to jen tahák na peníze ...

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 16.06.14 18:58

kolegyně z práce má dobrou zkušenost s chromem, díky kterému tolik nepociťovala chuť na sladké (jako asi jo, ale nejsem si jista, jestli by to fungovalo i v případě, že příjem chromu je jinak dostatečný) a s vlákninou Psyllium - taktéž jí "zaplácla" žaludek a ona toho tolik nesnědla. ale pokud vím, tak současně s tím poctivě cvičila, takže to zaplácnutí žaludku a omezení chutě na sladké bylo jenom jako podůrná záležitost (a zhubla hodně).

já sama vyzkoušela nějaké hubnoucí tabletky, které měly pomáhat právě se spalováním tuku (něco jako máte v odkazu) , nečekala jsem zázraky, jenom jsem myslela, že když se hýbu bez viditelného hubnoucího efektu, tak by to mohlo pomoct... no a v jednom případě byl výsledek nulový, ve druhém jsem přibrala asi dvě kila *zed*, než jsem ho vysadila. ale tehdy jsem do toho "šla vážně", na pohybu jsem přitvrdila, tak je možné, že jsem se kromě zvýšeného pohybu taky víc dojídala (nikdy jsem nebyla dietní typ, jídlo si prostě hlídat neumím).

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bbbb
Datum: 16.06.14 19:23

Kdyby nějaký prostředek fungoval bude všude plno krásných hubených lidí.Funguje jen vyvážená strava a pohyb.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.06.14 19:50
avatar
Zkušenosti máme a nemusíš ani méně žrát, ba naopak více, ale to ty nechceš slyšet
Ohodnoceno: 0x
 
Od: milan23*
Datum: 16.06.14 20:04
Já třeba užívám 12° pivo a kynuté knedlíky.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.06.14 06:57
avatar

Léky, co se dají koupit různě na internetu, bohužel nefungují, jsou to opravdu jen taháky na peníze. Ale jestli máte velkou nadváhu, lékař může předepsat léky na omezení chuti k jídlu - ty fungují, ale mají i vedlejší účinky, proto se dávají opravdu jen obézním, stejně jako bandáž žaludku apod. Ale to asi není váš případ... ;) takže i já radím, co nechcete slyšet - míň jíst, zato zdravě, plus pohyb...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: cobrak*
Datum: 17.06.14 11:25

Strašně se směju tomu, za co Češi utrácejí pemíze. Je to takový koloběh - Žrádlo, pak zjistí, že jsou tlustí a začnou utrácet nesmyslné dávky na jakési "léky na hubnutí" a následně se většina z nich oddá do rukou plastického chirurga :-D :-D :-D Kdybyste viděli, jaké peníze se ve všech těchto třech odvětvích točí, zírali byste. Pro tazatelsku: Stejně jak říká Wamp, neexistuje lék, který by Vám způsobil hubnutí! Neexistuje! Stejně jak neexistuje do auta benzín, abyste jela tak rychle, abyste letěla. Prostě to nejde! Choďte plavat, běhat, do sauny a hýbejte se a necpěte peníze do chřtánu šarlatánům!

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.