Achjo, nevím

Od: Datum: 16.06.14 17:29 odpovědí: 7 změna: 17.06.14 10:04

Do háje, proč mám každý den, větší a větší touhu napsat někomu, kdo o mě ztratil zájem po 3. měsíčním vztahu! Úplně na mě kašlal, bral mě jako samozřejmost. Byla jsem tak silná, přetvařovala se, jen abych ho neztratila.
Už je to 2 měsíce. Nechybí mi jako partner, ale jako kamarád. V podstatě, když se na to teď zpětně podívám, naše láska nebyla láska.. Ale byla to spíše radost, bylo to kouzelné.
Pokaždé, když přemýšlím a myslím na to, že jsem ho ztratila, chce se mi plakat. Nic jsme si neudělali. Potřebuju s ním mluvit, potřebuju navázat kontakt, takhle se to nedá, my to ani skutečně neskočili..
Co mám dělat, když ho mám ráda..
Mám pocit, že si myslí, že když jsem mu jednou napsala, že ho chci zase zpátky, ale on už to nejspíš nechce, tak mi nepíše, ale jak mu napsat, že bych chtěla jen přátelství, aby to nepůsobilo špatně, protože možná to špatné je..


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.06.14 18:06

Je to trochu chaotické, ale nenabízíš žíznivému skývu chleba?

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 16.06.14 18:28
avatar

Je to normalni, ja to mel s byvalou manzelkou podobne, chce to cas, sama zjistite ,az se to v hlave urovna ,ze to nema

smysl.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: liaa
Datum: 16.06.14 20:24

"...kdo o mě ztratil zájem po 3. měsíčním vztahu! Úplně na mě kašlal, bral mě jako samozřejmost." A já ti radím, NECH TO BÝT. Vždyť to ani nemělo budoucnost. Seber svou hrdost, takový člověk absolutně nestojí za to, aby ses kvůli němu trápila. Buď ráda, že je to za tebou, že máš nyní šanci potkat někoho, kdo o tebe bude stát. Kdo tě bude obdivovat, bude po tobě toužit. Někdo, kdo si tě ZASLOUŽÍ! Držím ti pěsti;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.06.14 03:59
avatar

Zdá se, že jste ještě nepochopila, že o Vás nestojí. Vůbec (ani o kamarádství).

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.06.14 05:48
avatar

Tvoje zpověď je zmatená. Pokud jste měli vztah trvající 3 měsíce, nejde o nic. V takovém krátkém vztahu se lidé teprve poznávají, začínají budovat společný vztah. 3 měsíce v životě lidském je tak málo, že se mezi vámi dvěma nemohlo ani nic vyvinout. Tak jsi vlastně o nic nepřišla, možná snad o iluze a přání, co by mohlo být dál.

Navíc lžeš sama sobě - viz.: Nechybí mi jako partner, ale jako kamarád. Myslím si, že pro Tebe byl víc, než kamarád. Jen si teď namlouváš opak. Proč? Připomíná mi to pohádku o lišce a kyselých hroznech.

Pokud ale hledáš skutečně jen kamaráda, těch má každý člověk víc. Začni tedy kamarádit s jinými, jistě máš kolem sebe dost mladých holek i kluků. Nebuď uzavřená, nenimrej se ve svém nitru, ztratila jsi jednoho kamaráda a několik jiných jistě máš, nebo můžeš získat.

Smiř se s tím, že ne každý každému hned sedne, je možné, že mu něco na Tobě vadilo. Nebuď z toho smutná. Blíží se léto, jistě ho s kamarády pěkně prožiješ. A je pořád lepší, že ztratil zájem po 3 měsících, než kdyby ho ztratil po 2 letech, když už bys vybírala svatební šaty. Věř, to by bolelo víc. Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.06.14 09:39
avatar

Ve tvém minulém dotazu na tohle téma ti několik opravdu zkušených rádců napsalo své vyjádření. Z jejich příspěvků vyplývá jediné. Je třeba přestat se zabývat minulostí, zvednout hlavu a jít dál. Tohle je prostě život.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.06.14 10:04
avatar

Lucko, ani přátelství si nelze vynutit. Prostě se smiřte s tím, že z Vašeho života odešel a tuto kapitolu svého života uzavřete. Nemá smysl se ráchat ve svých bolístkách...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.