Policejni vyslech pouze jeden?

Od: Datum: 16.06.14 13:44 odpovědí: 8 změna: 16.06.14 23:31

Dobrý den,

Dnes jsem byl na výslechu kvůli věci v trestním řízení kterou jsem nespáchal, je v tom více lidí ale každý tvrdí něco jiného.svolil jsem a začal se obhajovat a pravdivě vypovídat avšak policie vše překrucuje a bojím se že to chtějí hodit na mně. Jaký bude další postup? Jaká je šance na odložení případu? Čeká mně ještě další výslech a můžu odmítnou výpověď?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.06.14 13:55
avatar

Jak to policie překrucuje? Oni ať si myslí co chtějí. Vy uvádějte pravdu a tu jedinou podepisujte. Nic si nenechte vnutit. Nevím jak je to s odmítnutím. Ale dodatečně asi lze takyi když už jste vypovídal. Pokud jste si ale jist, tak to nedělejte. Ovšem pokud si víc lidí bude svědčit navzájem a proti vám, tak vám moc šancí nedávám.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: nevinny
Datum: 16.06.14 14:13

Myslíte ze pokud bysme se vsichni dohodli s oznamovatelem bylo by mozne vzit zpet souhlas s trestnim stihanim a tuto celou vec definitivne ukoncit?

Datum: 16.06.14 14:17

ne to opravdu nejde.. pokud je zjištěno, že se trestný čin stal, pak ani oznamovatel ani poškozený nemůže zastavit tr. řízení.

Ani nepíšete o co konkrétně jde, takže těžko radit..

doplněno 16.06.14 14:23:

s tím zastavením tr. řízení to samozřejmě neplatí ve vyjímečných případech, kdy je třeba souhlas poškozeného.. to ale jistě není váš případ.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: nevinny
Datum: 16.06.14 21:18

Oznamovatel je zároveň poškozený, nicméně věc se má tak - byla mu ukradena věc neznámým pachatelem a poté ji našli u mně ( koupil jsem od nějakého překupníka). Nikdo z nás už to ale nechce řešit ani Já ani Poškozený. Policie se nemá čeho chytit a tahá do toho spoustu dalších lidí a všechny nás to jen obtěžuje.

Datum: 16.06.14 22:04

ze zákona jste povinný strpět úkonů policie, takže bych byl v klidu. Odcizit vám někdo nějakou věc, pak byste jistě taky chtěl, aby se jí pokusili minimálně najít. Dle mého názoru věc bude odložena a pachatel neznámý.. (jen můj názor, ne odborný, laický)..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nevinny
Datum: 16.06.14 23:17

Díky za odpověď... Věc se již vrátila majiteli, já překousl to že jsem přišel o své peníze které jsem za ní zaplatil a celý tento proces nás všechny už jen obtěžuje, hledají pachatele (který se stejně nenajde) a zatahují do toho spoustu lidí kterých se to netýká. Poškozený a všichni účastníci by byli rád kdyby to šlo skončit.

Datum: 16.06.14 23:31

promiň, ale to je riziko kupování od šmelinářů. Kdybys to koupil v obchodě a měl od toho účtenku, tak ti každý může víš co..

Jo jinak na druhou stranu si o tom tvém "nákupu" myslím svoje.. :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 16.06.14 22:07

Není stanoven počet výslechů, ale čeho má orgán dosáhnout. Jinak postup orgánů je v tr. řádu.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.