Co si mám myslet?

Od: Datum: 15.06.14 22:45 odpovědí: 9 změna: 30.06.14 01:36

Dobrý den,

mám problém... Nedávno jsem navštívil svou kamarádku, kterou jsem neviděl řadu let... Jel jsem k ní na víkend, bylo to super, bylo vidět, ze se mezi námi nic nezměnilo.Výletovali jsme, dělali jsme blbiny, vše normální.. Jeden večer jsme se ale začali líbat a hladit, spala mi v náruči, šeptala mi hezká slůvka a držela mě za ruku... Bylo mi krásně. Předtím než jsem k ní jel, jsme si psali dost dlouho a každý den. Jenže když jsem odjel, začal jsem se bát, že o ni přijdu. Navíc jsem se hloupě ptal jestli tohle dělá s každým a ona odpověděla ano, myslíte že žertovala? Navíc od té doby se už neozvala, vymazala mě z přátel a telefon nebere. Je moźné aby někdo takhle beze slov odešel po roce? A proč vlastně? Jsem teď na dne, nevím co si myslet, chybí mi a potřebuji ji vidět ale bydlí daleko :( Poraďte co mám dělat, jsem na vše sám kamarády téměř nemám :/


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 15.06.14 22:54
avatar

Dobrý den, dalo by se to asi vysvětlit např. tak, že slečna dosáhla svého a vymazala Vás ze seznamu. Jenže, byla to kamarádka dlouhodobá a z jejího chování by se mělo poznat, jestli jen flirtuje s každým nebo je citlivější. Možná se ji dotklo, že jste nepoznal signál a hloupě se zeptal - to jí mohlo urazit a zareagovala takto zhrzeně. Napište ji SMS: "Pokud jsem něco pokazil, tak se Ti omlouvám." Třeba to příjme a začne opět komunikovat. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.06.14 22:57
avatar

Dobrý den. Nedělejte nic. Vy jí evidentně nechybíte, vidět Vás též nepotřebuje. Takže to respektujte a vzpomínejte na to, že jste bohatší o jeden pěkný zážitek s ní. Když bude chtít, ozve se Vám sama. Nemá smysl se jí vnucovat, když Vám dala jasně najevo, že nestojí o komunikaci s Vámi a ani o kontakt...

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 15.06.14 23:09
avatar

Tady se asi budou lišit odpovědi (názory) žen od názorů mužů. Já si myslím, že jste se jí svým slušně řečeno "nešikovným" dotazem hodně dotknul. Proto už s Vámi nechce mít nic společného. (Kdybyste se takhle zeptal mne, letěl byste minimálně ze schodů.)

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 16.06.14 07:06
avatar

Asi jste se jí trochu dotknul. Ale omluvou Vím budiž to, že se skutečně chovala dost nevázaně na to, že jste se řadu let neviděli. Proto se Vám to asi zdálo trochu zvláštní.

Myslím si, že slečna je dost přelétavá, nedělá si problémy s věrností a vás prostě vzala, jako příjemné zpestření. Asi jí právě chyběla mužská náruč a vy jste byl momentálně nejblíž.

A když se nasytila, už Vás nepotřebuje, proto spálila mosty. Nic si z toho nedělejte a neusilujte o ni, jistě by se Vám nelíbilo, pokud to opravdu dělá s každám. Najděte si děvče, které to bude dělat jenom s Vámi a na tuhle zapomeňte. Stejně, jako ona zapomněla na Vás. Stejně - co jiného zbývá? Přece byste se nevtíral. Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.06.14 07:25
avatar

No myslím, že jste si to nenapravitelně pohnojil... Proč vy muži, když jste v rozpacích, plácáte takovéhle nesmysly? Co vám na to mohla odpovědět jiného, než že ano, že to tak dělá s každým? Na hloupou otázku, "hloupá" odpověď...

Když si vás vymazala z přátel a telefon nebere, nic s tím nenaděláte. Je vidět, že je naštvaná.

Berte to jako životní zkušenost.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 16.06.14 18:03

Ahoj. Něco podobného se stalo kámošovi... Řeknu ti, že jsi promarnil příležitost si ještě více užít. Chápu, že v tu chvíli to pro tebe byla romantika, vzrušení apod., ale podle toho, jak to dopadlo, to pro ní byla jen hra. V danou chvíli všechno pěkný, ale druhý den "čúúús" Příště, až se potkáte, tak na ní hlavně nic nezkoušej a vůbec se s ní o tom nebav ;) Možná, že začne sama, pak toho náležitě využí a druhý den "zdááár" :D Zní to asi blbě, ale když vezmeš v úvahu kdo z koho tu dělá blba... Kdyby pak s tebou komunikovala, je to o něčem jiném. Ještě je otázka, jak jste se druhý den rozloučili?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: teddy
Datum: 17.06.14 00:50

Druhý den jsme se rozloučili tak že hned co jsme ráno vstali jsme pustili film, ležel jsem u ní na klíně a hladila mě ve vlasech, pak jsme se dlouze objímali a než jsem odjel tak jsem jí dal pusu na tvář. To bylo vše.

Datum: 30.06.14 01:14

Zajímavé, že tohle neudělala ona... Třeba neměla odvahu to nějak utnout a nechala to vyšumět, pak jsi jí ale psal a ona stejně nevěděla co ti napsat, popř. jak to s tebou ukončit. Řeknu to jinak.. Pokud se s ní znovu uvidíš, určitě dej vědět.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.06.14 01:36
avatar

Já bych řekla, že se urazila. Mě samotné by se taková otázka také dotkla.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.