Co by jste dělali vy?

Od: Datum: 15.06.14 13:12 odpovědí: 11 změna: 15.06.14 21:03

Zdravím,

Je mi 20 a už od 16 mám přítelkyni. Je to má první holka. Je super, hodná a nekuřačka což jsem moc rád. Těch už moc není. Jenomže jak jde čas, občas a čím dál častěji začínám mít pocit a chuť zkusit něco jiného a jinou holku. Nejsem ten typ "děvkaře". Přítelkyni podvést nechci a nechci jí ani ublížit. Nejlepší by bylo kdyby to ona cítila stejně a dali jsme si na nějaký čas pauzu a pak spolu založili rodinu. Ona je ten typ se kterou bych chtěl mít dlouhodobý vztah a rodinu. Co by jste dělali na mém místě vy?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.06.14 13:23
avatar
Bude tě to trápit, lákat a stvat celý zivot, tak s tím koukej něco dělat. Ta pauza je hloupost, na to ženská nepřistoupí.
Ohodnoceno: 2x
 
Od: lens
Datum: 15.06.14 13:43

No já spíše myslel přímo rozchod, ale s vědomím, že se k sobě za čas vrátíme. ikdyž je mi jasné, že se to ani povést nemusí a třeba už by jsme pak ani nechtěli.

Datum: 15.06.14 13:52
avatar

Na to se ti každá rozumná holka vykašle.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: wamp®
Datum: 15.06.14 13:43
avatar

Má rada zní :Važ si dobrého bydla ! Pokud uhneš z cesty,není cesta zpět ! Už nikdy by váš vztah tak dokonalý jako doposud.Přišly by na řadu výčitky,lži a faleš.Takové to :co kdyby a kdyby náhodou a proč,atd.,atd.Do smrti by sis vyčítal,proč jsi tak skvělou holku opustil,či naopak ! ! !

doplněno 15.06.14 15:23:

A víš,co se ti s největší pravděpodobností stane? Budeš nakonec žít s potvorou,která s tebou bude mávat a cvičit podle svého...Nemusíš tomu věřit,ale Boží mlýny melou...

Ohodnoceno: 1x
 
Od: ivik®
Datum: 15.06.14 14:06
avatar

I když nejste typ děvkaře,bude vás stále lákat myšlenka,jaké by to bylo s někým jiným.Je vám teprve 20 let,jste ještě nevyzrálý,tápete.Sice víte, že máte přítelkyni rád,ale nevíte,co s tím.Nechte všemu volný průběh a třeba se ukáže,že i ona to cítí podobně.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: janplinto*
Datum: 15.06.14 15:28

Slovo pauza před partnerkou vůbec nevyslovujte. To je snad ještě horší, než před lékařem v nemocnici špitnout slovo revers. Vaší přítelkyně se držte a pokud vztah přesto nevydrží, budeme mít na (nemanželské) vybouření dostatek času a prostoru. *hej*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.06.14 16:24
avatar

Tak na tohle žádná normální rozumná holka nepřistoupí. Zvláště, pokud Tě má ráda.

Ty uvažuješ o rozchodu,pak že se zase dáte dohromady a založíte rodinu. Evidentně nevíš, co vlastně chceš. Máš ji rád, jsi rád i, že je nekuřačka a proč tedy hledat nějakou další? Proč to mezidobí? Rozejdete se na čas, Ty si budeš užívat, ona taky. Až potud je všechno v pořádku. Ty se s ní budeš chtít dát znovu dohromady, abys založil rodinu a najednou zjistíš, že ona mezitím už rodinu založila. Jenže s jiným a jinde. A budeš namydlenej! To jsi tak jistý, že ji nyní zapudíš, za rok třeba kývneš prstíkem a ona poslušně přiběhne? To bych chtěla vidět. Možná, že to tak je nanejvýš v telenovele. *ee*

Zdáš se mi dosud velmi nevyzrálý. Je Ti pouhých 20 let, od 16 máš pořád stejné děvče a už to pociťuješ jako určitý stereotyp. Měl jsi začít vážnou známost později - tak ve 20 -23 letech. Už bys byl zodpovědnější, vyzrálejší a nejrajcovaly by Tě sexuální příběhy Tvých kamarádů. Mimochodem tak z 80% smyšlené.

Pokud se Ti dívka líbí, rozumíš si s ní a máš ji rád, nehledej jinde, nešilhej po jiných luzích. To nejlepší najdeš zaručeně jen u ní. Znáte se 4 roky, rozumíte si /jinak byste spolu tak dlouho nevydrželi/, tak buď rád, že máš příjemné a hezké děvče, které k Tobě něco cítí. Jaga.

Jinak by mohla pomoci pláčačka na mouchy. Párkrát přes záda. Přes Tvoje. *haha*

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 15.06.14 16:41
avatar

Zdravím. Není důležité, co bychom dělali my, ale co uděláte Vy. Vztah je záležitost vás dvou. Ale já bych to řešila především tím, že bych si s partnerem v první řadě na rovinu promluvila. Ale pokud Vy sám uvažujete o rozchodu, protože si chcete život užívat a experimentovat, pak byste měl počítat s tím, že to může být rozchod jednou pro vždycky. Děvče na Vás určitě nebude čekat, pokud má na věc jiný názor, než Vy. To musíte zjistit..Ale myslím si, že jste mladý a určitě je v pořádku, že chcete něco zažít a užít si dřív, než se usadíte a pořídíte si s někým rodinu (obráceně by to bylo horší). Ujasněte si, co chcete, poznávejte, žijte...Třeba přijdete na to, že to nejlepší děvče pro život už jste měl (máte). Anebo naopak...Ale k tomu děvčeti buďte férový a jednejte s ní upřímně za všech okolností!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.06.14 16:43
avatar
Když jí nemiluješ, není co řešit. Nech ji jít, zaslouží si někoho lepšího než jsi ty.
Brácha si začal se svou současnou přítelkyní ve tvém věku. Dneska jsou spolu osm let. Čím více nevychází vztahy jejich přátelům v okolí, tím více si váží toho, že jim to vyšlo hned napoprvé..
Takže to preju hodně štěstí a ať najdeš co hledáš, ať je to cokoliv.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.06.14 17:39

Uděláš to jednou a stane se tito zvykem,,,,

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.06.14 21:03
avatar

Ze života: chodili spolu od ZŠ, po státnicích na VŠ si také dali pauzu, že potřebuje muž zkusit něco nepoznané, ne, nevrátili se k sobě, než uběhl rok čekal on dítě s jinou a ona měla jiného. On se rozvedl velmi brzy a pokud vím, žije sám, občasné přítelkyně, ona žije se svým manželem a mají 3 dospělé děti. No, tak buď na to zapomeňte a buďte rád, že jste našel ženu se kterou chcete mít rodinu, nebo si někde užijte to nepoznané a nikdy o tom nemluvte, máte naději, že se to neproflákne.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.