Miluji ho,ale nejsem s nim stastna

Od: Datum: 15.06.14 09:25 odpovědí: 11 změna: 27.06.14 17:20
Dobre rano lidi,nebudu Vam posilat cely muj pribeh,ale zeptam se na jednu vec,ma cenu chodit s nekym,koho strasne moc milujete;ale nejste s nim stastni?Pokud to budete chtit trosku rozvest,tak reknete.
Diky.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.06.14 09:45

Ano, milovala jsem ho, ale neměla jsem ho ráda. Milovat je srdíčko a mít rád, to je rozum. Když rozum uzná, že chybí úcta, kapku obdiv, hrdost na toho druhého, když rozum hlásí, že je všecko špatně a že to vede do průšvihu a jenom k slzám, když se tohle semele a není v souladu s láskou, je to téměř tragedie. *plac*

doplněno 15.06.14 09:59:

Možná, že by nebylo od věci odlišit lásku od fascinace sexem a zamilovaností.

Ohodnoceno: 2x

Od: uska®
Datum: 15.06.14 09:56

Pokud někoho miluji, tak jsem šťastná. Asi nerozlišujete slovo milovat a mít rád. Vy máte přítele strašně ráda, ale nemilujete jej. Takový vztah může fungovat pouze z rozumu, nikoliv z lásky. Já si takový vztah představuji asi po 30ti letém manželství. Pokud jste mladá, svobodná, tak hledejte jiného partnera.

Ohodnoceno: 0x

Od: smutinka
Datum: 15.06.14 10:13
Nenee.Ja vim moc dobre jaky je rozdil mezi mit rad a milovat.Kdybych ho nemilovala,tak ten vztah uz 2 mesice nedrzim(+kdyz s nim nejsem stastna)Nas vztah nikam nepokracuje a kdyz priteli reknu,ze se mi to tak nelibi,nedokazu tak dale zit a ze spolu musime travit vice casu nez 15 min jednou za 3 dny.On rekne jen-To je normalni.A pak,ze se chovam jako male decko.
Datum: 15.06.14 10:32

No tak pravda, vy jste ale hodně nezkušená.

Nepoznáte, že vy ho strašně milujete, ale on vás ne? Jestli mu stačí vás vidět (nebo položit?) na čtvrt hodiny jednou za tři dny, pak je věc jasná.

Ohodnoceno: 4x

Datum: 26.06.14 19:09

Já po patnáctiletém.

doplněno 26.06.14 19:09:

To mělo patřit k "uska", pardon

Datum: 15.06.14 10:53

Zdravím. Pokud nejste ve vztahu šťastná již nyní, nebudete ani za rok, za dva...Takový vztah je pro Vás ztráta času. Dřív, či později, budete stejně hledat jiný. Ve vztahu by měli být šťastni a spokojeni oba dva a měli by na něm i společně pracovat. Snaha na jedné straně nestačí...Rozhodnutí je na Vás.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 15.06.14 11:06

Asi jste nepochopila, že vás má jen na jednu věc a to prostě ke vztahu nestačí.

Jen Vás pobláznil to je vše- dobré by bylo co nejdříve vystřízlivět...takový vztah nemá budoucnost a nepřináší žádné uspokojení a radost.

Datum: 15.06.14 11:11

Před mnoha lety, ale bylo to už za demokratury, jsem četl dotaz pro "manželskou poradnu" nějakého magazínu. Vypadalo to přibližně takto: Pane doktore, mám velký problém se svým manželem. Poraďte, co mám dělat. Manžel se rodině plně věnuje. Nepije, nekouří, z práce jde rovnou domů. Je milý a pozorný. Když přijde domu a zvolá - tak jsem doma, rodino! - cítím, jak ho úplně nenávidím.

Není váš případ něco podobného? *fn*

Ohodnoceno: 2x

Datum: 15.06.14 16:42

Nechápu, jak může někdo strašně moc milovat, ale přitom s tou osobou nebýt šťastný. Je to jako sníst sám celou husu, kopec knedlíků a zelí k tomu a mít pořád hlad. Nejde mi to do hlavy.

Když jsem "za Husáka" *smich* chodila se svým budoucím manželem, hrozně jsem se těšila na sobotu a neděli, až přijede za mnou. V týdnu to nešlo. Já studovala, on chodil do práce a 3 x týdně přitom studoval večerní průmku. Zato o víkendu jsem byla šťastná. Od rána jsem si zpívala, bez odmlouvání uklidila, utřela prach, vyluxovala, pomohla s vařením i mladší ségře s matikou, prostě, co jen rodina chtěla, hlavně, že byl víkend, kdy ON přijede. Za mnou!

Takže to hodnotím takhle. Někdo může někoho mít rád. Jako příklad dám stárnoucí celebrity /pan Petr Janda, pan Hapka, pan Menzel, paní Vondráčková .../ a jejich o desítky let mladší protějšky. Ano, mají je rádi, ale mají rádi i jejich popularitu, jejich tučné konto, jejich pohodlné bydlení, jejich rychlé auto...Ale kdyby měli být tito partneři upřímní, nejsou s nimi kvůli lásce. Spíš kvůli bezstarostnému životu.

Ten, kdo doopravdy miluje, MUSÍ být šťastný. Proto je ve Vašem vztahu něco nezdravého.

Přes všechno, co nám osud připravil, stále svého muže miluji, doopravdy miluji, ne že ho mám jenom ráda. I přes to, že už oba máme na hlavách stříbro /já zabarvené/. A jsem s ním šťastná. Občas sice přijde nějaká ta operace či neduh, ale štěstí je pro nás to, že se z toho zase vyhrabeme a že máme jeden druhého. To je láska a štěstí.

Pokud tohle ve svém vztahu necítíte, nemá cenu trápit jeho, ani sebe. Jaga.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 16.06.14 16:22

Ahoj. Děkuji, že nemusím nic psát. Bylo to výstižné a přesné. Jen boduji. Díky.

Od: ddddd*
Datum: 27.06.14 17:20

Ono se většinou mladým holkám líbí nebo jsou zamilovaní jako blázen do takových,který pak nestojí za nic.Takový ti frajírkové,sebejistí,všude mají kamarády,jsou zábavní,ukecaní.Je s nima sranda.Ale pak přijdou na to,že právě tihle většinou nestojí za nic a jsou přelétaví jako ptáci.I když říkají že právě on ne.To holt chce vlastní zkušenost.Na radu holka nedá.A pak jim v horším případě zbyde dítě a oči pro pláč.Možná že jste takový případ.Každý si musí hubu nabít sám.Rady nepomáhají

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.