Služební zákon

Od: Datum: 13.06.14 14:13 odpovědí: 1 změna: 13.06.14 15:11

Od 1.6.2004 není přijat do českého právního řádu služební zákon, tak jak nařídila Evropská Komise, i když se Česká republika zcela dobrovolně a bez nátlaku zavázala dodržovat zásady právního státu, tak jak nařizuje zakládací Smlouva o EU článek 6, za deset let neschopnosti sesmolit služební zákon, bylo vydáno množství rozhodnutí, včetně stavebních úřadů a.p. úředníky, kteří nemají potřebnou kvalifikaci, odbornost a znalosti dle služebního zákona. Můj sosed má názor, bez ohledu na diplom třeba z Turbo Plzně jsou taková rozhodnutí protiprávní. Jaký má názor některý ochotný poradce v naši poradně.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: jochanan
Datum: 13.06.14 15:11

Inu, když tupé zbabělé české ovce volí stále dokola ty samé zločince, tak se nemohou divit, že se zločincům od nejmenších po největší tak daří. Potažmo se 80% idiotů nedonese ani k volbám.

Jinak tady těch pár trestních kauz, které opět zvolna vyhnívají do ztracena, bylo zahájeno jen a jen díky EU, která českým zlodějům už nechtěla posílat peníze. Soudruzi zločinci si dobře uvědomují, že s přílišnou bídou by mohli přijít změny, tak se samozřejmě bojí - asi toho jediného. Jinak na volby stačí zaplatit pár reklamních agentur a ovce opět volí své nepřátele. Ale to by bylo téma na delší promluvu.

Jinak s Vaší argumentací byste s velkým možná uspěl u ESD, ale tam se dostat, znamená, si dát kolečko místních soudů a uvidíte, jestli budete mít pár let trpělivosti a rozsáhlé finanční (+-lidské) zdroje takový spor vést, abyste na závěr měl "bezcenný" papír, s kterým žádnému gaunerovi beztak neublížíte.

A změnu k lepšímu nečekejte. Po bolševické zločinecké svoloči pod hlavičkou ODSCSSDKDUCSLUSTOP9VVKSCM a kdo ví jaké ještě, se české ovce teď docela vezou na euforické vlně obdivu k bolševickému estébáckému udavači a vekslákovi, který to co má, nakradl s těmi a díky těm, které by měl stíhat. Chacha. Samozřejmě, české ovce si nic lepšího za své ignorantství a zbabělost nezaslouží. Určitě znáte ty kecy - Někdo by s tím už měl něco dělat. Hlasy neodevzdané hlavním gaunerům, jsou ztracené. Jednotlivec s tím nic nezmůže (Kde, prosím Vás, žijí nějací mnohotlivci?), atd. Aneb také Vám přijde zajímavé, že nám každému nad hlavu pověsili fízl kameru, na každých 10 dkg sýra máte fízl nálepku, ale miliony a miliardy se ztrácí? :-D Prostě, dokud si to necháme líbit, tak to tak bude...!

P.S. Omlouvám se všem ovcím, které se o nás tak skvěle starají, za zneužití jejich jména.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.