Trable v lásce

Od: Datum: 13.06.14 11:47 odpovědí: 3 změna: 13.06.14 15:06

Dobrý den,

s přítelem jsme spolu cca 4 roky, bydleli spolu a byli jako bratr a ségra. Dali jsme se dohromady v 18 tudiž každý si chtěl projít ještě "něčím". V průběhu našeho vztahu, nejsem na to hrdá jsem se stýkala s jedním klukem s vysoké, nakonec si našel jinou. Pak jsem si ještě psala s jiným, zůstalo pouze u psaní. Přítel mě podvádel taky celkem dlouho, žehlila jsem to samozřejmě já, pak se to vyřešilo. Včera jsem začla tušit, že něco není v pořádku v alkoholovém opojení jsem mu vlezla na fb, mobil si šíleně hlídal a zjístila jsem, že flirtuje zase s nějakou holkou. Jak to zjístil, začal na mě řvát až vypadnu atd... Celou noc jsem u něho probrečela, uvědomila jsem si, že i přesto všechno ho mám ráda a nechci se zvykat na někoho jiného, chtěla jsem vysvětlit tu holku, to jsem byla samozřejmě ta nejhorší. Ráno až vystřízlivěl ( měli jsme posezení s kamarády) jsem byla zlatíčko atd. Řekl mi, že kdyby to bylo doma v pořádku, nedělal by to. Událo se mezi náma hodně zlého, nervově jsem se zhroutila a vypadla z vysoké, ale moc ho miluji a chci mu vymyslet na dnešek nějaké překvapení. Chci aby na tu jinou zapoměl a uvědomil si, že doma taky někoho má. Mám pocit, že jsem se komplétně zbláznila, ale nedokážu být bez něho. Ono to je fajn, rozumíme si a vím, že by pro mě udělal první a poslední. Nelíbi se mu ovšem, že si pořád na něco stěžuju. Začla jsem totiž podnikat a je toho najednou hodně. Jak si ozvlášnit život a mít se opravdu rád? A jak ho i sebe přesvědčit, že si stále můžeme věřit a prokoušeme se tím nejhorším? Nebydlíme spolu momentálně jsme každý u svých rodiču. Jsme spolu prakticky večer a v noci. Poslední dobou se snažel udržet ode mne distanc, nakonec v tom byla holka. A za všechno mohu samozřejmě já. Jsem z toho na dně. A ještě otázka jak mu navrhnout aby nepil, je totiž lehce agresivní. Včera jsem vypozorovala, že je dobrý herec, mám pocit, že jsem trochu zmanipulovaná a lehce na něm závislá. Nemám moc ráda, jak se baví se svojim nejlepším kamarádem, protože pokud jsme tři věnuje se jen jemu. Říka, že je veselejší a já pořád něco řeším. Nejsem totiž spokojená se současnou životní situací a závidim příteli jak se jde bavit někam beze mne.

Nikdy jsem taková nebyla :( A ted babo rad co změnit.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.06.14 12:31
avatar

Dobrý den. I ve vztahu by měl mít člověk prostor sám pro sebe a nedělat si nárok na veškerý partnerův čas. Zněnit byste měli především oba dva přístup k tomu druhému. Bez vzájemné důvěry to nebude nikdy fungovat dobře. Alkoholu byste se měli vyhýbat též oba dva. Váš partner je po požití lehce agresivní, jak píšete a Vy se mu zase hrabete v soukromí. Na to nemáte právo a je pochopitelné, že se naštval. Komunikujte spolu, když spolu chcete být. Proberte co vám oběma vadí, co vám ve vztahu schází a snažte se oba pracovat na tom, aby se vztah zlepšil. Jaké si to děláte, takové to máte. Změnit to můžete jen vy dva...Hodně štěstí!

Ohodnoceno: 2x
 
Od: ben®
Datum: 13.06.14 12:44
avatar

Dobrý den, pokud jste hledala komplikovaný vztah, tak už ho máte. Zkuste si ujasnit, jestli chcete, aby to takto vypadalo i za několik let. Alkohol, agrese, hádky, podezírání, nevěra, manipulace, závislost, nedůvěra, kamarádi - a usmiřování i sliby. Pokud si to ujasníte, tak asi dojdete k závěru, že pro klidný život a vyvážený vztah to není. Ale, ta chyba není jen u Vašeho partnera (to si musíte přiznat). Na sobě můžete pracovat,ale jestli změníte chlapa=? Ale, zkouší to takto řada žen. Myslím, že spíše bez úspěchu. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: cobrak*
Datum: 13.06.14 15:06

Komunikovat, komunikovat a zase jen komunikovat. Jeďte na dovolenou někam na hory a dejte se zase dohromady!

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.