Mám jet?

Od: Datum: 13.06.14 11:49 odpovědí: 4 změna: 13.06.14 14:35

Prosím poraďte. Váhám zda mám jet s přítelem k jeho známým z internetu (250 km daleko), viděli se asi 3 x za 8 let, ani si nepíšou, nevoají, jen o sobě vědí a asi toho mají nejvíc napovídáno z četu. Jede jim vařit na nějakou oslavu. Byl by rád, kdybych jela s ním, ale mně se nechce. Ráda bych byla s ním byla, ale ne za těchto okolností. Nejsem z těch, co potřebují velkou společnost, navíc neznámých lidí. Alkohol piju velmi omezeně. Je mi 45 let, těm "jeho známým" kolem 50.

Děkuji za názory.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.06.14 11:55

Řiďte se svým rozumem. Když se Vám jet nechce, nenuťte se do toho. Najděte si svůj program, přítel by to pochopit měl.

Ohodnoceno: 6x

Datum: 13.06.14 12:20

Záleží na tom, jak jste s partnerem dlouho. Jestli už několik let, jistě Vám své příbuzné a známé již představil. Pokud tyto ne, asi to jeho moc dobří přátelé nejsou -nevídají se, nepíší si.

Navíc tam pán jede vařit, takže spíš pracovně. Nechala bych ho, aby jel sám. On se s nimi asi moc nezná, jen po netu, Vy vůbec. Je to spíš jeho akce. On se bude motat kolem hrnců a vy abyste si tam nepřipadala taková "navíc". Záleží ale hodně i na tom, jací hostitelé budou, věkově jste si blízko.

Pokud je to rozumný člověk, jistě Vás pochopí. A vy se zatím v jeho nepřítomnosti bavte tak, jak jste zvyklá. Být na vašem místě, navštívila bych akvapark. To je daleko lepší, než nějaké bujaré oslavy. Jaga.

Ohodnoceno: 3x

Od: wamp®
Datum: 13.06.14 12:22

Pokud se Vám nechce,stačí to příteli říci na rovinu.Na tom přece není nic špatného.Obzvláště,pokud jste introvertka.Nebojte se v životě říkat "ne."Je to důležité.Řekněte mu,že mu budete držet palce,aby uvařil přímo skvěle a Vy,že půjdete třeba na kávu ke kamarádce...

Ohodnoceno: 3x

Datum: 13.06.14 14:35

No, a já mám zase tu zkušenost, že když se mi někam až tak nechce a nakonec jedu, tak je to nakonec moc fajn.

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.