Otvírák na ulici, oslovení ženy

Od: Datum: 13.06.14 06:50 odpovědí: 8 změna: 23.06.14 07:39
avatar

Dobré ráno,

dnes jsem se vzbudil s otázkou, spíše je na ženy, ale chlapi také poradí:

Zajímá mne, jaký "otvírák" konverzace na ulici, s neznámou ženou je nejúspěšnější. Úspěchem je myšleno to, že dostanu číslo, nebo si půjdeme někam sednout.

Dámy, na Vás by mne zajímalo, jak to vidíte, když vás někdo osloví na ulici a co byste chtěly slyšet?

Děkuji za seriózní a smysluplnné odpovědi :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.06.14 06:53
avatar

Úsměv a pohled do očí. ;)

Ohodnoceno: 1x
 
Od: janplinto*
Datum: 13.06.14 06:57

Skrze čtyřnohého prostředníka, je-li přítomen. Pokud má Madame psa, který se ke mně lísá, není problém prolomit ledy, zvláště za předpokladu, má-li majitelka psa špatné zkušenosti s reakcí lidí na uvedené psí počínání. *placni*

Ohodnoceno: 2x
 
Od: ben®
Datum: 13.06.14 08:18
avatar

Dobrý den, dnes prakticky nepotkáte slečnu bez mobilu. Zkuste si ji vyhlédnout a s prosbou: "Slečno, mám problém s mobilem, ani nevím, jestli zvoní. Já Vám řeknu své číslo a zkuste to prozvonit." Pokud slečna vyhoví, budete mít její číslo v mobilu hned. Potom poděkujete, že byla tak ochotná a pomohla zprovoznit Váš mobil. Podle situace budete pokračovat v konverzaci nebo si její číslo uložíte do kontaktů. Ale, mezi náma - je to levota . Zdravím!

doplněno 13.06.14 16:26:

denny276 - tak, to Vám gratuluji k úspěchům. A jestli se to vše odehrálo během jednoho dne, tak Vám gratuluji dvojnásobně. Ale, jsou i slečny, které by to prozvonění musely vnucovat .

doplněno 16.06.14 12:03:

denny276 - na Vás by asi platilo ono zvolání: "Šťastná to žena." - viz Babička od Boženky. A máte pravdu, že každá žena je něčím krásná. Jenom muži jsou občas líní tu krásu hledat.

Ohodnoceno: 8x
 
Datum: 13.06.14 14:45
avatar

Bene, to je hezký :D Levota jak blázen:D ale kvalita:) musím říct, že se mi to také stalo,a mladík byl velmi pohledný:) Jiný se mě ptal, zdaa je tu nejaká dobrá restaurace a po mém tipu se mě zeptl, jestli nemám hlad, že by velmi rád pojedl s tak hezkou slečnou :D taky jsem našla na čelním skle lísteček s telefonním číslem na kterém bylo napsáno něco ve smyslu-zahlédl jsem vás, když jste vystupovala z auta a nemohl jsem z vás spustit oči,jestli chcete vidět, kdo je z vás paf, tak se otočte a mrkněte pod červený slunečník :D

doplněno 16.06.14 11:57:

Ne ne, Bene, během jednoho dne se to nestalo, to už by bylo i na mě moc,i takhle mi vždy zůstává chvíli rozum stát a směju se:) Ale stává se mi to často, možná bych se i rozpomněla na další kuriozní zážitky:) "museli by o prozvonění prosit"- to mě rozesmálo :D Ale říká se přece, že každá žena je něčím krásná;)

doplněno 16.06.14 11:58:

*pardon, vnucovat :D

Ohodnoceno: 2x
 
Od: zlosynprvni
Datum: 13.06.14 08:22

Asi bych se ji zeptal, zda neví o nějaké dobré restauraci v okolí, že by sis chtěl dát oběd. A jak by ti začala říkat, co a jak, a viděl by si že ji nejsi nepříjemný/odpudivý, tak ji můžeš říct, jestli nechce zajít také na oběd. Že už se málo vidí pomoc od druhých a že bys ji to chtěl vrátit.

Nebo si zajdi do obchodu s knihami a až uvidíš nějakou pěknou borku, která by se ti líbila. Udělej rychle vyhodnocení knih u kterých se zrovna nachází. Vem si nějakou do ruky pročti si na zadní straně o čem ta kniha je. A připrav se na to, že se tě může zeptat na to co to je za knihu...prostě ji řekneš že prozatím si o ni četl jen na internetu a že je o tom a tamtom ale že sám jsi zvědavý jaká vlastně bude...a hnedka přejdi do ofenzivy a zeptej se ji o čem čte ona. A začni se lehce vyptávat a hlavně poslouchat očem mluví. Ženy totiž mají v sobě šestý smysl a vycítí že je přestáváš vnímat a začínáš myslet na něco jiného.

Ženy obecně(až na vyjímky) jsou rády když se je chlap zeptá na radu, nebo když je chlap v nesnází a ony mu můžou pomoci. A to uvidíš, jak se dokáže holka přetrhnout...když si ji sympatický a nedokáže si vzpomenout přesně nato, kde ta daná ulice je. To pak vytahuje svůj chytrý telefon...a ... najednou už oba koukáte na mapu. A smějete se. Pak už není problém získat její číslo. A ideální je, až si ho napíšeš a uložíš pod jejím jménem, s ní nadále mluvit a začít ji volat. Ona najednou přeruší rozhovor omluví se, řekne že ji někdo volá a že si to zvedne...řekneš bezevšeho, ona ho zvedne řekne prosím a ty začneš mluvit do telefonu...stojíte naproti a mluvíte spolu do telefonu. To proto aby slyšela tvůj hlas, jak zní když ji budeš volat. Aby se nevyděsila...takhle už si tvůj hlas zafiksuje k té postavě chlapa který ji byl sympatický a až si s ní budeš domlouvat rande, tak si tě bude představovat...

Chce to odvahu. Není to nic složitého a postupem času se dokáže takhle změnit i introvert, který má problém se s kýmkoliv seznámit. Mám to odzkoušené! ;)

hodně štěstí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vividold
Datum: 15.06.14 17:13

dobréééé

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.06.14 21:35
Nejdřív začněte s očním kontaktem a úsměvem a když se neodvrátí, tak jděte k ní a začněte s normálním ahoj a pak se zeptejte třeba kam jde, nebo na koho čeká. A k té druhé otázce. Nesmí to vypadat jakože je nějaká pochybná existence. Záleží hlavně na tom, co řekne a jestli se usmívá.
Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 23.06.14 07:39

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.