Jak je možné, že tolik změnil moje myšlení?

Od: Datum: 12.06.14 22:34 odpovědí: 7 změna: 13.06.14 13:17

Předem se chci omluvit, jestli to bude psané nějak zmateně. Snad někdo dokáže poradit. Jde o člověka, který mi dost změnil život. V životě bych nečekala, že zrovna takový primitiv, nechci nikoho urážet, ale vidím to tak. Něco jsme si spolu prožili, sice to trvalo chvíli ale ve finále jsem za to ráda, i když mi na začátku říkal, že toho můžu litovat. Nelituju. Fakt zvláštní, že ten člověk změnil moje myšlenky, možná mě do toho vmanipuloval, kdo ví? Prostě jsem zjistila, že asi nebude tak špatnej, jak ho ostatní vidí. I když to nevyšlo, občas mám chuť mu zase nadávat, jako kdysi ale teď, teď to prostě nejde...Byla by to přetvářka, protože ho mám moc ráda... Před lidma děláme, že nikdy nic nebylo ale ten pocit, když se na sebe koukneme... U jiných bych to neřešila ale u něj, ovládne mě takový pocit, že před ním se prostě přetvařovat nemůžu, jak je to jenom možný? Tohle se mi nikdy nestalo... Strašně mi na něm záleží...A vůbec nevím, jak se to mohlo kdy stát


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.06.14 22:39
avatar

Říká se - z odříkaného chleba největší krajíc. Prostě jste se zřejmně zamilovala. A proč zrovna do něho? No..co se škádlívá, rádo se nakonec mívá. Důležité je, že Vám na něm záleží a jemu zřejmě na Vás...Jak naložíte s tím co vás k sobě přitahuje, je jen a jen na vás dvou..

doplněno 12.06.14 22:43:

opr. - zřejmě...

Ohodnoceno: 1x
 
Od: wonderwall*
Datum: 12.06.14 22:48

Zdravím,

měl jsem roční vztah a dívka neměla nejhezčí pověst. zamiloval jsem se do ní až po uši. Po roce mne odkopla a je zas taková, jak mé okolí o ní říkalo. Dávejte pozor a dívejte se, jestli to bere druhý vážně. :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.06.14 22:56
avatar

No, proto se říká že, "láska je mocná čarodějnice", je to zkratka, ale v podstatě pravdivá . Jestli jste se změnila k lepšímu, je to je dobře, takových změn není nikdy dost.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: auto®
Datum: 12.06.14 23:26
Tak to bude asi vase osudova laska se vsemi + a -. At je vysledek jakykoliv, nekteri lide nezaziji ani toto. Urcite vas to obohatilo a nekam posunulo. Drzim palce v dalsich vztazich.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 12.06.14 23:47
avatar

Dobrý den, nějak si nedovedu představit, že o někom, koho (zřejmě) milujete, můžete říci, že je primitiv. Je to láska nebo mu podléháte? Máte ještě vlastní názory nebo už jen jeho?

Dejte si pozor, jestli nejde o manipulaci a totální ovládání Vaší osoby a ponechte si zadní vrátka (t.j. zbytek vlastního rozumu). Pokud primitiv zjistí (zjistil), že má schopnost Vás ovládnout a vnutit své názory, tak to udělá. Z Vás bude loutka nebo hadr. Ale, možná jsem velmi skeptický a je to láska jako trám - takže, rozum je také oslaben. Zdravím!

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 13.06.14 02:36
avatar

Těžko říct, oč jde. Na první pohled to může působit jako láska, jenže co ten primitiv a chuť nadávat ...? Že by ta manipulace?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ladyantoaneta*
Datum: 13.06.14 13:17

No, myslela jsem to spíše tak, že se vyjádřil k mým negativním vlastnostem jako nikdo jiný, proto jsem se zamyslela, jestli to nemůže být pravda. Většina lidí si nikdy nedovolila říct to, co on. Je to asi i tím, jaký je to i vůči ostatním "svéráz". Zase na druhou stranu si nemyslím, že by se mnou chtěl až tak manipulovat, protože jsem známá tím, že docela hledím na to, co ostatním říkají. A on je právě ten, co říká že když má jiný názor a myslím si, že je to jinak, mám brát ten názor vniveč. A zároveň to od něj, ač jsem ho dřív neměla ráda, právě kvůli jeho svéráznější povaze, prostě beru.

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.